Výzva za navrácení korunovačního kříže



Oficiální podání ohledně výzvy

Videa a další informace týkající se Korunovačního kříže

Text a fotogalerie – Procesí signatářů výzvy od Karlova mostu k chrámu svatého Víta (12. dubna 2024)

Výzva

My, lidé České republiky, vyzýváme českou vládu, prezidenta a římsko-katolickou církev k tomu, aby zajistili bezodkladný návrat českého korunovačního kříže zpět do České republiky, a to na území Pražského hradu.

Český korunovační kříž je tak důležitý symbol české státnosti a současně nejcennější duchovní předmět, který je od 14. století úzce spjat s českým státem, a který Karel IV. nechal zhotovit pro ochranu budoucích pokolení, že jeho odvezení z Pražského hradu do zahraničí vnímáme jako bezprecedentní odsouzeníhodný čin, který poškodil Českou republiku a zasadil ránu českému národu.

Věříme, že německá strana sama uzná vysokou závažnost, kterou tato situace pro české občany má, a že vyjde našemu požadavku v zájmu setrvání dobrých Česko-Německých vztahů vstříc.
Podpisů celkem: 6034 Podpisů zveřejněných: 4268
signatáři výzvy:
jméno, příjmení, titul město
Václav Hrabák, Ing. Praha 6
František Krahujec, Karviná
Milan Drbohlav, Rokycany
Jana Ondíková, Kralupy nad Vltavou
Milena Dvořáková, Mlčín
Jan Turnovský, Praha 7
Monika Nová, Praha 1
Tomáš Čada , Kralupy nad Vltavou
Dušan Mesarč, Praha
Jiří Váňa, České Budějovice
Jiří Tomeš , Česká Třebová
Martin Novak, Ing Litomysl
Pavla Kramerová, K Choceň
Ondřej Hoblík, Hoblík Praha
Pavel Darda, Lnáře
Ludmila Hosnedlová, Kněževes u Rakovníka
Jana Zimpelová, Ostrava
Jan MÁŠA, Ing. Praha 9
Eliška Kocábková , Plzeň
Ivan Myslikovjan, Praha
Václav Míka , Zbůch
Milan Zimpel, Ostrava
Zdeněk Svoboda, Pan Svitavy
Zdeněk Duda, Pelhřimov
zdeněk jína, ing chlumčany
Věra Kolínská , Praha
Radek Zimak, Boršice
Helena Dvořáková, Lovčice U Nového Bydžova
Klára Thumová, Praha
Ludmila Thumová, Praha
Patrik Lacina, Praha
Iveta Veselá, Veselá České Budějovice
Luděk Štác, Jáchymov
Bronislava Dopitová, Rožnov Pod Radhoštěm
Petr Šturc, Plzeň
Vlastimil Kupka , Bc. Kyjovice
Radek Strejček, Frýdek Místek
Václav Klesa , Plzeň
Zbyněk Zelenka, Doksy
Vladislav Cypra, Ing Jeseník
Jiří Vlček, Lom - Loučná
Věra Růžková, Hlubočky, Mariánské Údolí
Dušan Dvořák, Praha
Vladimíra Šrubařová , Ostrava
Viktor Piler, Ing Sklené nad Oslavou
Petr Štolfa, Praha 7
Miloslava Štěpánková, Senior Neratovice
Ivana Šimráková, Brno
Martina Tomíčková , Benešov nad Ploučnicí
Yveta Veselá, Děčín
Július Toncsko, Ing. Častrov
Zdenka Palatková, Mladá Boleslav
Jarmila Sastrova, Praha
Zdeňka Bienová, Vrchlabí
Vladimír Plaček , Ing. Koryčany
Ilona Kynčlová, Liberec 25
Zdeněk SAIS, Česká Třebová
Petr Stejskal , Mgr Holešov
Miroslav Šikula , 76861 Mrlínek
Vlastislav Buřil, Slatiňany
Helena Bílá , Deštná - Rumberk
Věra Škubalová, Plzeň - Křimice
Otakar Berežný, Dolany u Olomouce
Karel Říha, Ing. BOR
Antonín Vágner, Libouchec
Marie Vališová, Praha 6
Martina Sedlářová, Mgr. Habartice
Zdeněk Hrabec, PRDůch. Staříč
Eva Málková, Málková Vraňany
Mirek Lacina, Vidče
Hana Štrossová , Mgr. Praha 4
Pavel Hazdra, Hazdra Litoměřice
Soňa Bílková , Jeseník
VÁCLAV Havelka, Pan pošta.Radostín nad Oslavou
Šárka Kokošková , Lhotka u Lochovic
Vladimír Vávra, Trhová Kamenice
Irena Sokolová, Ostrava
Eva Roubalová, Brno
Alena Zatloukalová, Přerov
Roman Riečičiár, Mělník
Renata Doubravová , Šumavské Hoštice
Petr Havlíček, Praha
Zdenka Viklická, Brno
Roman Janík, Ostrava
Bohuslav Bednář, Bechyně
Ivana Klimešová, Jablonné v Podještědí
Pavel Kadaš, Tanvald
Jaroslava Přičková, Praha 9
Petr Vaňata, Mgr. Velké Bílovice
Zbyněk Pojer, Rejštejn
Vĕra Roubíková, Plzeň
Dana Nosková, Velké Bílovice
Jiří Segeč, Mgr. Sušice
Pavel Hrubý, Ing. Praha 4 - Krč
Pavel Görgel, Praha
Jaroslav Tureček , Pan Šumperk
Prtra Labíková, Nové Město nad Metují
Svatava Zouharová , Rosice
Veronika Brtová , Praha 6
Pavel Kantor , Ing. Brno
Eva Svobodová, Praha
miroslav Navara, Litovel
Oldřich Světlík, Opava
Zdeňka Blažková, Příbor
Pavel a Jana Novotní, Ing Vranov
Věra Galiová, Mgr. Praha
Jitka Škodová, PhDr. Černošice
Alice Stitkovcova, Ing Zlin
Radek Fic, Vsetín
Milan Krýsl, Kladruby
Antonie Mikeskova, Nova Lhota
Vladimír Jirásek, Lázně Bohdaneč
Jiřina Kadlecová, Cheb
Jana Harantová, paní Košťálov
Barbora Pípová, Cerekvička
Alexandra Škodová, Bc. Černošice
Tomáš Nociar, Šenov
Zuzana Lehoučková, Mgr. Šestajovice
Ida Foitová, Mladá Boleslav
Věra Zwettlerova , Vimperk
Zdeněk Stach, Bor
Milena Kavlikova, Ckyne
Vlastimil Zálešák, Jeseník
Ondřej Sedlmajer, Liberec
Dana Šťastná, Praha
Miroslav Hrdlička, LItomyšl
Pavel Vaňásek, Zámrsk 92
Jaroslava Jánošíková, Kladno 7
František Šůcha , Kladno
Jaroslav Vítek, Rentier Havířov
Zdeňka Kubánková , Duchodce Karlovy Vary
Břetislav Rykl, Mladá Boleslav 29301
Tomáš Blažek, Ing. Vyškov
Jana Pečenková, Mladá Boleslav
Pavel Masnica, Ing. Most
Rudolf Jilka, Ing. Vroutek
Zdeňka Řeháková , Ing. Praha
Helena Dudoňova, Paní Desná
Marcela Beranová, Svitávka
Josef Macek, Zeraviny
Vladimír Jurníček, Krnov
Libor Hrubý, Ing. Orlová
Jan Krejčík, Pan Kolin
Pavel Brada, Brodek u Přerova
Radko Zatloukal, Ing. Šternberk
Jana Stuchlová , Plzeň
Martin Živnůstek, Stráž u Tachova 73
Miloslav Bouška, Brno
Tereza Fišerová, Hradec Králové
Ludmila Hudcová, Kamenný Přívoz
Radana Hodková , Hrusovany
Miloslav Malík, Cheb
Jana Fialová , Plzeň
Jiří Školník, České Meziříčí
Oldřich Světlík, Opava
Marta Rajlová , Kroměříž
Pavel Blaneta , Ostrava Jih
Hana Řezníčková, Golčův Jeníkov
Květa Šorsáková, Přílepy
petr franc, Praha
Petr Platil, Praha 6
Miroslav a Libuše Chalupovi, Kopřivnice
Martin Zapletal, Cheb
Jan Šíp, Chrášťany
Jana Vaňková , Praha
Vaclav Krejčí , České Budějovice
Lubomír Vitasek, Velké Hoštice
Michal Schuster, Náchod
Oldřich Nadrchal, Pardubice
Miroslav Kelnar, Ing. Praha 10
Zdeněk Peltan , Lipí
Eva Jelínková Jelínková, Lysá+nad+Labem
Vladimír Wolf , Ostrava
Irena Ploszová , Paní Jílové u Děčína
Prošková Prošková, Paní Ústecký kraj
Jana Jadviszczoková, Třinec I.
Marcel Blažek, Nová Paka
Lubomír Riapoš , Hostouň u H Týna
Milena Štemberová, Domažlice
Eva Kubíčková, Brno
Josef Dušek, pan Břeclav
Jan Hájek, Praha
Květoslav Opavský, Přerov
Václav Matějíček, Soběslav
Marcela Sladká, Děčín
Radima Staňková, Praha 10
Bohumil Zlámal, RNDr., CSc. Praha
Svatava Kantorová Fibichová, Ing. Praha
Lenka Stachová , Bor
Vladimír Šoral, JUDr. Praha 6
Marie Jedličková, Olomouc
Ladislav Neumann, Duchodce Bílovec ,Stará Ves 111
Ludmils Hrbáčková, Zlín
Zdeněk Čábelka, Ing. Jeseník
Nataša Poděbradská, Benešov nad Ploučnicí
Jolana Pěnkavová , Radnice
Karel Wolf Mrázek, DiS. Maršovice
Martina Náhlovská , Mgr. Kralupy nad Vltavou
Milan Šmidlík, Praha
Blanka Čábelková, Jeseník
Jana Kotková , Paní Tábor
Marie Křiváčková, Praha 4
Naděžda Hladišová, Mgr Hlučín
Martin Steinhubel , Slatina
Jan Šíma, doc. RNDr., Ph.D. Soběslav
Zdeněk Vanduch , Krhová
OLGA Štětková, Praha
Ivana Ružanská , Mladá Boleslav
Petr Bujok, pan Krnov
Miroslav Svrčina, Orlová
Milan Richtr, Ing Nové Město nad Met.
Marie Halfarová, Valašské Meziříčí
Karel Sladký, Děčín
Karel Komarek Komarek, Praha
Ludek Dohnal, Praha
Tomáš Pecl, Horšovský Týn
Libor Michlovský, Ladná
Robert Meduna, pan Plzen
Bohuslav Jára, Karlovy Vary
Kamil Kúr, Pardubice
Jitka Fašianoková, Praha 8-Troja
Eva Hradecká, Mgr. Praha
Magda Zemanová, Písek
Jiří Borůvka, Rosice
Zdenka Tkadlečková, Olomouc
Milan Cirkl, Zaječov
emilie šívrová, Olomouc
Lubomír Morávek, Libňatov
Karla Veselovská , Přerov
Eva Zezulová , Ing. Praha 6
Jiřina Kroftová , Tachov
Petr Marvan , Mgr. Litvínov
Karel Souček , Hradec Králové
Pavla Kostelecká , Mgr. Litvínov
Luboš Rýdl, Rokycany
Václav Havlíček, Ing. Liberec
jarka danielová, Chrudim
Dionýz DOMIK, Ing. et Ing. Brno
Marie Brožkova , Brožkova Jablonec n.N
Jaroslav Janda , Písek
Dušan Stračánek, důchodce Ostrava - Hrabůvka
Pavel Veselý, Želešice
Ludmila Hrbáčková, Zlín
Jana Janečková , Česká Rybná
Marie Chlanova, Lásenice
Jaromír Čihák, Praha 412
Rudolf Henych, Ing. Teplice
Sylvie Krabicová, Rožnov pod Radhoštěm
Josef Englic, Rumburk
Vítězslav Kaloč, Ing. Valašské Meziříčí
Zdeněk Prokop, Dýšina
Ivana Kohoutková , Květná
Jarmila Tučková, Mgr Liberec
Ivo Matzenauer, Zlín
Kristína Pýchová, Dis Polerady
Jana Geryková , Mgr. Holešov
Zdeněk Janata, Mgr. Praha
Jana Formanová, Náchod
Marie Kasková, Plzeň
Monika Zimpelová, Ostrava
Oldřich Foral, Ing. Olomouc
Pavel Kaska, Plzeň
Ryszard Babczynski, Petřvald
Jitka Bogarová, Mgr., Bc Prostějov
Libor Vítek, Bc. Brno
Magda Filoušová, Brno
Jan Rejfek, Dr. Dešenice 45
Marie Friedová , Sokolov
Tomáš Dolejš , Ing. Bc. Dolní Lukavice
Ilona Tenczerová, Hradec králové
Petr Voslář, Brno
Eva Švandová, Ing. Orlová - Lazy
Jana Zimermanová, Praha
Jaroslava Szabová Szabová, Tismice
Zuzana Červenková, Mgr. Český Těšín
Zdeněk Lejtnar, Ing. Blansko
Jaroslav Fleissig, Plzen
Antonín Klouda, Švihov
Libuše Nesvadbová, Bozkov
Jaromír Kummer, PharmDr. Lužice
Miroslava Švadlenková, Paní Havlíčkův Brod
Pavel Janouškovec, Ostrov
Jana Cikánová, Horažďovice
Yvette Branz, Krušovice
Anastazie Ciepielová, Haviřov
Miloslava Richtrová, Mgr. Nové Město nad Metuji
Jiřina Šimečková , Praha
Jaroslav Hájek, K. Vary
Romana Hartmanová, Kladno
Karel Brtník, Brtník Lázně Kynžvart
Iva Poulova, Poulova Borová
irena dvorská, ing. liberec
Tomáš Černoch , Ostrava
Zdeněk Buryšek, důchodce Lipovec
Jiří Vacenovský, Hodonín
Jiří Beneš , Nepomuk
Veronika Šťastná, Ing. Vacov
Josef Balatka, zasloužilý důchodce Plavy - Haratice 113
Zdeňka Kreisingerová, Beroun
Jiří Liščař, Ostrava
Jana Fousová, Mgr. Náměšť nad Oslavou
Ivan Otevřel, Ing. Brno
Jan Štavka, Letonice
Jakub Franěk, Nový Bor
Věra Soukupová, Praha 4
Radim Černý, České Budějovice
Michal Fiala , ing Kutná hora
Jana Krčmářová, Žamberk
Lenka Kořenková, Odry
Edita Orlikova, Orlikova Ostrava
Stanislav Mareš, Dvůr Králové nad Labem
Eva Vondrusová, Dobříš
Miroslav Vacek, Rozsochatec
Stanislav Ježek, Nekoř
Helena Jeleňáková, Zbožíčko
Roman Roupec,
Libor Maršálek, Tvarožná Lhota
Pavel Kocourek, Kocourek Šternberk
Marcela Černá, Nasavrky
Ladislav KRAL, Villerupt
Ladislav Hladik, Upice
Vladimír Felbinger, Břežany
Ludmila Primusová, mgr Praha
Ivo Novák, Ing. Mastov
Roman Korejtko, Ing. Litoměřice
Antonín Vávra , Cheb
Mária Hofmanová, důchodce Svoboda nad Úpou
Vlastimil Kubíček, Státní rentiér Domažlice
Jiří Děrgel, Mgr Rychvald
Soňa Kováříková , Ing. Rýmařov
Michal Jedlicka, Muz Jirkov
Vladimír Neuberg, Praha
Jindřich Hegr , Pan Praha
Alena Jahlová, Plzeň
Jiří Hečko, Havířov
Lubomír Chládek, Bor u Tachova
Jana Šárová, Slatiňany
Jiří Ho, Toužim
Rudolf Foltýn, Vsetín
Ilona Baňková, Rakovník
Alena Zamastilová, Horní Jelení
Anna Kubíčková, Státní rentiér DOMAŽLICE
Marcela Vazačová, Bc. České Budějovice
Daniela Martincová, Mgr. Praha
Ivan Daneš, Jarošov nad Nežárkou
Lenka Martinkova , Bohumín 3
Helena Morávková, Lomnice nad Popelkou
Miroslava Koumarová, Mgr. Krasonice
Hana Švandová, Velký Osek, Komenského 698
Jaroslav Čejka , Ing. Humpolec
Vratislav Charvát, Uherský Brod
Alena Valenová , Chotětov
Pavel Vrajík, Liberec
Lubomír Vaňkát, Havlíčkův Brod
Martin Slabý, Soběslav
Jaromír Hoštička , Mgr. Ledenice
Edita Reinoldová, České Budějovice
Jan Kalivoda, Hodonín
Petr Macek , Zbůch
Dagmar Tisovská , Mgr. Tabor
Marie Moravcová, Svitavy
Miroslav Helebrand, Jindřichův Hradec - Otín
Eva Kolářová, Ing. Praha 4
Radim Kubik, Mosty u Jablunkova
Tomáš Čaněk , Stařeč
Vladimíra Vymazalová, _ Blansko
Lenka Kvapilová, Šternberk
Oldřich Dašek, Přelouč
Hana Jedličková , Mýto v Čechách 33805
Hana Bulíčková, Pardubice
Ladislav Smejkal, Křešice
Iveta Schneiderová , Karlovy Vary
Ilona Nádvorníková , Praha 9
Zdeňka Johánková , Domažlice
Dagmar Horsakova, Holešov
Jozef Gábor, Žamberk
Marie Knapovská , ČERVENÝ KOSTELEC
Olga Sifova, Cheb
Helena Holanová, Plzeň
Anna Fabryová, Nejdek
Miroslav Hajšman, Ing., Ph.D. Plzeň
Marta Hejdová Krajníková, Mgr. Vráž
Dagmar Heisslerová, Praha 9
Marcela Bahulová, Křetín
Jana Zíková, Zliv
František Šejba, Osek nad Bečvou
Vladimír Vaculík , Ing. Uherský Brod
MARTA VČELKOVÁ, OTASLAVICE 425
Ludmila Sejkorová, Solnice
Pavel Mazůrek, Ing. Staré Město
Radoslav Horák, Rychnov nad Kněžnou
Renata Masnicova, Roudnice Nad Labem
Václav Truksa, Tachov
Pavel Molák, Nová Včelnice
Hana Londinová, BRNO - Líšeň
Barbora Kavalová, Mgr. Plzeň
Josef Masnica, Roudnice Nad Labem
Zdeněk Švejda, Ing. Tvrz Drslavice
Kamil Holub, Ing. Frenštát p.R.
Zdeňka Doležalová Faktorová, České Budějovice
Vojta Coufalík, Dub nad Moravou
Vladimír Vlček , Mgr. Bludov
Dana Ondroušková, Chudčice
Jiří Němec, Náměšť nad Oslavou
ALENA POSPÍŠILOVÁ, KUTNÁ HORA
Václav Šlezinger, Plzeň
Alena Kroftová, Praha
Hana Posltová, Hradec Králové
Helena Kremlíková , Déčín
Anna Bartkova, Nivnice
Božena Minichová , Frýdek Místek
Zdenka Bendová, Litvínov
Dagmar Kubinová Kubinová, Ostrava - Poruba
Alexandr Hutla , Pardubice
Dana Foltánková , Ondřejov
Vladtimil Adam, Oslavany-Padochov
Vít Tomeš , Semily
Vlastimil Jaroš , Plzeň
Ludvík Staněk, Ing Hradec Králové
Jan Břicháček, RNDr. Brno
Jarmila Květkovská, Světlá Hora
Ladislav Šiška, Prostějov
Lubomír Kořínek, Hradec Králové
Dagmar Babjakova, Paskov
Květoslava Šebelová, Mikulůvka 261
Miroslav Doležal, Vápenný Podol
Jana Faksová , Opava
Dana Brudná, Palkovice 164
Stanislav Hájek, Pardubice
Ivan Pavlov, Plzeň
Ladislav Dvořák, MVDr. české budějovice
Lubomír Jirák, Praha
JOSEF ŠINDELÁŘ, REJŠTEJN
Jindřich Chrasta, Maršov
Miroslav Kontra, Velké Svatoňovice
Petr Derkáč, Polička
Milan Loprais, Frenstat pod Radhostem
Jiří Matyášek, doc., RNDr., CSc. Brno
Karel Kouřil, Mgr. Bc. Zámrsk
anežka Syrová, Most
Zuzana Lengalova, Jihlava
Jiří Nižňanský, Rašovice
Ivana Beránková, Vysoké Mýto
Jiří Brodík, Opava Jaktař
Zuzana Zelená, Nové Město nad Metují
Ludmila Čepelová, Ing , PhD Frýdlant nad Ostravicí
Božena Hreňová, ing. České Budějovice
Anna Suchá, Jaroměř
Eva Petrová, Nový Jičín
Daniela Pastrňáková, Ostrava
Pavel Bačík, Želešice
Jan Zach, Sulice
Brigitta Vildová, Česká Lípa
Jiřina Bezová, Rakůvka
Jan Chyba, Ostrava
Jitka Holcrová , Plzeň
Václav Sušický, Most
Jitka Chybová , Ostrava
Josef Janča, bez Korytná
Irena Urbánková, Hustopeče
Ilona Francouzová , Slatiňany
Irena Santorclová, Kájov
Jan Dokoupil, Plzeň 4
Helena Šveřepová , Golčův Jeníkov
Irena Květoňová, Nové Sedlo u Lokte
Jana Nuzíková, Šumperk
Miroslav Tesař , Strachovice
Jiří Tichánek, Kopřivnice
Jarmila Kocourkova, Olomouc
Antonín Švestka, Pohoří-Skalsko 323e
Antonín Truksa, Zbýšov
František Monse, Obříství
Miroslav Brabec, Slatiňany
Dagmar Jamborová, Opava
Ilona Celnerová , Praha
Jana Semeráková Chládková-, vyučená - keramik Praha 6 Nebušice
Jiřina Dolejší, Slaný
Květa Kobrlová, Čelčice
Michal Aur, Mgr. České Budějovice
Bohumír Spurný, Šternberk
Lubomír Jiřík , Bc. Košťany
Jaroslav Hák, Nové Město na Moravě
Bohuslava Valešová, Praha
Lenka Vraná, Praha 3
Irena Jandová, Závišice
Miloslav Bayer, Plzeň
Jiřina Koudelová, Zichovec
jiri sobotka, zdar n saz,
Alan Koller, Nové Město na Moravě
michal Havlíček, Hradec Králové
Maud Janouškovcová, Ing. Praha
Milan Matěj, Nové Město nad Metují
Stanislav Novotný , Korouhev
Marie Čechová, Praha 5
Zdeněk Krkoška, Ing. Frenštát p. R.
Hynek Eiselt, Hostivice
Šárka Galusková , Mgr. Dolní Lutyně
Eva Opavová, Ing. Mladá Boleslav
Pavel Svoboda, Jihlava
Daniela Musilová, Šanov
Dagmar Švecová , Kudlovice
Dagmar Janeckova, Ing. Ledec nad Sazavou
Pavel Piaszczynski, Praha 1 - Nové Město
Josef Řepka, Dolní Lutyně
Lucie Čtvrtečková, Hradec Králové
Bedřich Jančo, Vendryně
Jana Fafalová, Štěnovice
Hana Bártová, Klatovy
Renata Sedláčková, RNDr Olomouc
Marta Vantuchová, Ing. Velké Losiny
František Geiger , Skalná
Vladimír Řepa, Velký Týnec
Tereza Hladíková, Úpice
Jiřina Kovářová, Klimkovice
Vera Smidkova, Běstvina
Jaroslava Kurcová , Tisová
Petr Pěnička, ing. Jilemnice
Zdenka Dvořáková, Mgr. Chlumčany u Loun
Václav Beneš, Dolní Bělá
roman duda, tabor
Petr Luft, Čižice
Jarmila Fialová, důchodce Jablůnka
Pavlína Jurečková , Sušice
Karel Vališ, Ing. Uherské Hradiště
Václav Koudela, Zichovec
Iva Baranakova, Plzeň
Jiřina Truhlářová, Podkost
Jana Švestková, Pohoří,Skalsko
Alena Miková, Ing. Praha 6
Věra Koubová, Praha 3 - Žižkov
Zuzana Věra Červova, Mgr. Vlašim
Dagmar Kuncová, Karlovy Vary
Marie Kučerová, Plzeň
Michal Kürthy, Červený Kostelec
Jan Klíma, Ing Brno
Jiří Netík, pan Praha 8-Troja
Miroslava Kořínková , PaedDr. Kuřim
petr pokorný, chlumec nad cidlinou
Věra Parýzková, Ostrava
Rudolf Schejbal, Slatiňany
Vladimír Kunzfeld, Mgr. Jeseník
Petra Lukešová, Horažďovice
Josef Benedikt, Volenice
Marie Hufova, Velké Losiny
Blažena Abrtová, Rokycany
Josef Sluka, Důchodce Benešov Nad Ploučnicí
Zdenka Hosmanova, Hradec Kralove
Václav Bůcha, Rokycany
Alena Jakšová, Poříčany
Eva Sychrová, Mgr Staré Hradiště
Dana Helová, Litoměřice
Alena Pilná, Strakonice
Miloslav Jakš, Poříčany
Stanislava Volfová, Trutnov
Michaela Kubátová Špryňarová, Mgr. Cheb
Jana Bohuslávková, Tábor
Veronika Helová, Litoměřice
Jana Kaizrová, Paskov
Jana Štěpničková , Praha 5
Jakub Ondráček , Bc. Petrovice
Jiřina Bolková, Heřmanova Huť
Jaroslav Kaizr, Ing. Paskov
Jana Turková, Horšovský Týn
Hana Merhoutová, Líně
Eva Mlčochová, Rotava
Petr Zacios, Hrabůvka
Josef Němec, pan Velké Opatovice
Eva Ambrožová , Praha
Jana Kuběnková, Ústí nad Orlicí
Stanislav Škapa, Frýdek - Místek
Václav Mašata, Ing PRAHA 4 - Chodov
Jiří Dužík, Frýdek - Místek
Božena Chromková , Karlovy Vary
Vladimír Fibich, Ostrava
Alexej Sychra, Mnichov
Jana Lišková , Praha 11
Zdeňka Štysová, Louny
Turija Kempe, Kratochvilka
Petr Radvák, ing. Praha 6
Marta Džačovská , Ostrava
Bohumil Šourek, Praha
Martina Duchoňová, Rajhradice
František Albert , Třeboň
Michal Šácha, Uherské Hradiště
Vladislava Michlíčková, Opava
Světlana Kempna Ostrava , Ostrava
Kristýna Filáková, Bc. Prostějov
Eva Vozničková, Šumperk
Martina Šusterová, České Budějovice
Ludmila Vodrážková , Pani Toužim
Štefan Haviar, Ing. Holešov
Monika Sýkorova, Chomutov
Dana Šeflová, Praha
Sabina Slámová , Kroměříž
Václav Vacherlon, Kolinec
František Krincvaj, Ing. Pardubice
Irena Remešová, MUDr. Praha
Petr Milaček, Kanina
Vendula Koždoňová, Nehvizdy
Vladimír Mirovský, Vlašim
Lenka Peterková, Ostrava
Jana Kapustová , Ostrava
Pavel Pištěcký, Ing. Uherské Hradiště
Václav Hrabák, Nepomuk 1
Vlastislav Ivičič , Brno - střed
Rudolf Šmejkal, Praha
Václav Ševčík, Mariánské Lázně
mila hofmanova, desna
Jaromír Zábranský , Ing. Domažlice
Olga Buriánová , Slunečná
Miloslava Kaletová, Havířov
Libor Váňa, Krnsko
Romana Čtvrtníková, Lišov
Dagmar Žáková , Nový Jičín
Zdeňka Hálková, Ing. Střelice
Dagmar Chaloupkova, Pardubice
Ladislav Pauš, Most
Eva Juhová, Plzeň
Karel Mika, Ing. Praha 6
Bohuslav Havlín, Ing Vratimov
Irena Blažková , Havířov
Jiří Kohoute, Mgr Horní Jelení
Josef Šmíd, Česká Lípa
Alena Krejčová, Kaplice
Anetta Rosselli, Nové Město nad Metují
Jozef Michalisko, MUDr. Brno
Jan Brabec, Bc. Olomouc
Olga Petrásková, Mirošov
Jan Kašpar, Ing. Šluknov
Rudolf Kučera, Praha 6 - Břevnov
Petr Pipota, Praha
Vítězslav Chmelík, Mníšek
František Selvička, České Budějovice
Jaroslav Sedláček, Ing Sušicr
Oldřich Truhlář, Praha 11
Eva Dlouhá , Paní Praha
Vladimír Štěrba, bez titulu Babice 81
Věra Wolfová, Plzeň
Jarmila Souralová, Mgr. Hradec Králové
David Valeš, Velká Bíteš
Ivan Chalaš, Mgr. Kralovice
Silvia Dovrtělová , Brno
Vítězslav Ždímal , Most
Josef Pepa Nos, Kutná Hora
Juliana Boudová, Cheb
Romana Andresenova, 78335 Horka nad Moravou
Pavlína Krošláková , Mgr Nupaky,Praha východ
Magda Pohlova, Záříčí
Miroslav Hájek , Ing. Praha
Ivana Blahutová, Mgr. Ostrava
Jaroslav Ent, Tachov
Zdeňka Entová, Tachov
Václav Fryč, Ing Havířov
Jaromir Machek, Havirov
Václav Hospodářský , Volary
Zdeněk Hloušek , Pan Hradec. Králové
Zdeněk Voleman, Prostějov
Věra Vilémová, Karviná
Růžena Duchková, Česká Kamenice
Karel Bušta, České Budějovice
Martin Šmída, Malé Svatoňovice
Milada Michalcova, Mariánské Lazne
Ladislava Konečná, Ing. Hlinsko
Petr Smetánka, Ing. Praha
Martin Hamáček , Vodňany
Pavel Lukáš, Litvínov - Horní Litvínov
Věra Vanerová, Ing. Liberec
Monika Šedivá , Drahany
Tomáš Kunst, Česká Třebová
Jan Javůrek , - Milovice nad Labem
Zdeňka Adamusová , Havířov
Jarmila Cozlová, Beroun
Jana Holická, Stěžery
Hana Procházková, Moravský Krumlov
Radek Pacner, Vrchlabí
Hanuš Trögler , Lety
Vladimír Vernar, Náchod
Stanislav Anděl, Řevnice
Pavel Klíč , Otrokovice
Dana Teichmannová, Nový Jičín
Pavel Kučera, Hradec Králové
Renata Vašková , Havlíčkův Brod
Josef Procházka , Bruntál
Irena Nováková, Zruč nad Sázavou
Michal Dryk , Ing. Cheb
Richard Stehlík, živnostník Podbořany - Buškovice
Soňa Golasová, Brno
Petr Hubka, Chodov
Vladislav Pruša, důchodce Praha
Jan Bouše, Prosenická Lhota
Tomáš Nešleha, Kladno
Michal Srb, Ing. Praha
Pavel Plaček, Česká Lípa
Miloš Němec, Krnov
Iveta Kohoutová, Bc. Netolice
Zuzana Kříž Obrtlíková , Bečov nad Teplou
Josef Burian, Ing. Olomouc
Jiří Turoň, Ostrava
Jiří Prachař, Telecí 27
Jiří Abramcov , Nový Bor
Vítězslav Sobarňa, Hradec nad Moravicí
Pavel Šesták, Praha
Jan Cidrych, Liberec
Lubomír Vinš, Liberec
Jiří Plecháč , Praha 7
Jiří Jakubec, Třebechovice pod Orebem
Lenka Wagnerová, Nespeky
Dana Kratochvilova, Mgr. Praha
Zdeněk Vogl, Červená Voda 1
Eva Mužíková, Přeštice
Jindrich Svoboda, Brno
Jaroslav Příborský, Brno
Vlasta Horáková, Hranice
Eva Marková, Jablonec nan Nisou
Jiří Kozelský, Ing. Ostrava
Lada Blažková , Nové Město na Moravě
Jaroslav Pišinger, Litoměřice
Hana Veselá , Liberec
Jaroslav Ja, Mokré Lazce
Eva Machoňova , Havlíčkův Brod
Mariana Prokešová, Praha
Pavla Hahnová, - Kyšice
Ladislav Kolář, Hulín
Jan Hanuš, Trnov - Houdkovice
Alena Vitásková , Ing Hlučin
Tomáš Konvička , Frenštát pod Radhoštěm
Ludmila Stanovská, Opava
Zdeněk Pařil, Nové Město na Moravě
Bohdan Havlík, Ing. Praha
Tomáš Matoušek, Ostrava
Hana Konvičková , Frenštát pod Radhoštěm
Pavla Benettoa, Phdr., Ph.D. Český Krumlov
Petra Ujčíková, Jihlava
Václav Jechura, Třebíč
Věra Fialová , Důchodce Starovice
Jiří Kalášek, Kutná Hora
Jana Olivova, Bc. Praha
Ladislav Pavlík , Kolín
Monika Ušelová, Boskovice
Ivana Plchová, Turnov
Květoslava Motyčková , Tišnov
Petra Borská, Ing Milíkov
Lenka Vrabelova, Mělník
Pavlína Chlebková, Opava
Marie Cablková , Lípa nad Orlicí
Dagmar Dragová , Praha
Marcela Solnická, Otice
Miroslava Chmelařová , Ing. Nový Jičín
Vlasta Tomášová, MGR CHEB
Miluše Vaníčková, Praha
Bohumil Pivoňka, Praha 12 - Modřany
Petr Kladiva, Rajhrad
Radana Školníková, České Meziříčí
Zdeňka Hlavatá, Soběšice
Alena Červinková, Brno
Marie Toufarová, Klatovy
Zdeněk Dobiáš, Bystřice nad Pernštejnem
Tereza Hanuljaková, Frýdek-Místek
Jan Jiřík, ing Dašice
Marie Nováková , Ostrava
Alena Pšenková, Zlín
Pavel Palička, Černožice
Romana Backová, Ing. Nymburk
Iva Trantova, Litomerice
Irena Radová , Vlašim
Jana Starsyová, Mgr. Šumperk
Zdeněk Zvoníček, Praha
Karel Novák, Svitavy
Alena Dohnalová, Olomouc
Jitka Mašková Švejdová, MUDr. Jablonec nad Nisou
Bohuslav Maceška, ing. Světice
Pavel Klíma, pan Brno
Karel Blažek, Bohumilice
Monika Šlechtová , Žďár nad Sázavou
Luděk Píša , Havlíčkův Brod
Hana Vydrářová , Nové Město na Moravě
Stanislav Vokál, Křižanov
Jana Cihlářová, Brno
Marie Hostounská, Zlonice
Marie Otrubová, Prostějov
Lenka Salátová , Brno
Karel Vlček , Lomnice nad Popelkou
Martina Vybíhalová, Mgr Boskovice
Bernardetta Macková, Ing. Velké Opatovice
Roman Valenta, Strakonice, Osek
Stanislav Kroupa, Volyně
Dana Kánská, Davle
Alžběta Lukuvková, Ostrava 8
Libor David, Ing. Opava
Olga Přikrylová, Rebešovice
Hana Kačínová, Plzeň
Eva Čapková , České Budějovice
Naďa Dudková, Moravská Ostrava
Jana Hyková , Kly
Václav Kačín, Plzeň
Jiří Novotný, Veverská Bítýška
Olga Urbanová, Mgr Prague, Czech Republic
Petr Lepeška, Mgr., Ing. Beroun
Jitka Pipotova, Praha 4
Jan Hartmann, Ing. Opava - Kateřinky
Jitka Beraczková, Havířov - Podlesí 73601
Miroslav Farný, ing. Český Těšín
Naděžda Špirková, MUDr Volenice
DANA ŘEZÁČOVÁ, Příbram
Iveta Michalusová, Frýdek-Místek
Svatopluk Krejčí, Trboušany
Jaroslav Huk, Ing. Mladá Boleslav
Pavel Řezníček, Golčův Jeníkov
Miloš Liška, Hradec Kralove
Jitka Horáková, Havlíčkův Brod
Jarmila Menšíková, Ing. Bukovany
Libor Černý, Pardubice
Marketa Heins, Praha 8
Pavel Sedlák, Chrudim
Ladislav Podlipný , Pecka
Jana Smolinská, Lelekovice
Helena Špidlenová, 46861 Desná
Jiřina Mázlová, Šluknov
Antonín Plinta, Mgr. Hlučín
Milan Smolinský, Lelekovice
Alena Petrilakova, Ing. Karlovy Vary
Zuzana Uvírová, opava
Pavel Majerek, Ing. Kopřivnice
Marie Dolívková, Klatovy
Vladimír Daňo, Hodětín, Blatec
Josef Zimolka, Říčany u Brna
Gabriela Ungermannová , Karviná
Karel Stockelmayer, Plzeň
Otakar Kutil, Frýdlant v Čechách
Lucie Kárlová, Praha
Jiří Pastyřík, Ing. Jičín
Jaroslav Zikeš, Ústí nad Orlicí
Romana Borovičková, Pardubice
Ivana Miklová, Rudná u Prahy
Kateřina Malčeková, Osek
Josef Týra, České Budějovice
Lenka Řezníčková, Ing Smečno
Vladimíra Borovcová, Pardubice
Dana Mašková, Unhošť
Lukáš Vjačka, Ostrava
Jiřina Šeneklová, Vikýřovice
Dana Ficzová, Praha
Blanka Svobodová, Náměšť nad Oslavou
Jan Popelka, Strání
Ivana Güntherová, Litoměřice
Miloš Kadaník, Ing. Lipová 82
Petr Kopásek, Uničov
alena mehrleova, Paní Praha
Jaroslav (Slávek) Popelka, Mgr, Bc Nové Město na Moravě
Marie Navrátilová, Prostějov
Vlastimil Levora, Židlochovice
Ivanka Skořepová - Šmídová, Praha 11 - Chodov
Pavel Jeřábek, ŽĎÁR nad Sázavou
Pavlína Burianová , Ústí nad Labem
Pet Krusberký, Opava
Beata Matúšková , Brno
Dana Kopecká, Praha
Bohumír Ondrák, Radešínská Svratka
Jana Jarošová, Veverská Bítýška
Martin Borovička, Jablonec nad Nisou
Petr Přibyl, Bc. Roztoky
Marek Vlach, Praha
Jiří Sochor, ing Písek
Alena Šmejcová, Kolín
Ivan Smetana, Praha 9
Martina Poslíková , Svrčovec
Iva Sandri, RNDR. Havířov
Zdenka Valentova, Mgr. Benesov
Ladislava Blažková , Nové Město na Moravě
Oto Vilášek, Kopřivnice
František Viták, Ing. Druztová
Ludmila Pavlíčková , Zlín-Malenovice
Miroslav Nevšímal, Sezemice
Marie Šedá , Klášterec nad Orlicí
Jiří Lachman, Sezimovo Ústí 2
Olga Kučerová, Dašice
Ivana Olszewská, důchodce Liberec
Alena Úlehlova, Brno
Hedvika Němcová, Litvínovice
Marie Kabátová , Chlumčany
Libor Hovorka , Praha
František Tesařík, Příbram
Věra Machková, Mgr. Hrádek nad Nisou
Věra Sedláčková, Rokycany
Zita Hrušková , Šumperk
Darina Samková, Jihlava
Anna Mikešová, Brno
Ján Rusnák, Pěnčín
Jan Hlávko , České Meziříčí
Karel Hubáček, Petrůvka
Mirek Juračka , Uherský Brod
Milan Pech, Bílina
Martin Hořínek, Zlín
Ludmila Kašíková, Krakovany
Martin Kuska, Ing. Řeka
Iva Svobodová, České Budějovice
Eliška Hávová, Mgr. Vranov
Milada Andrášiková, Hošťálková
Lumír Žila, MUDr. Praha
Dobroslava Zgodová, Němčice nad Hanou
Alena Hamrlová , Mgr. Přeštice
Miloslav Perk, Ústí nad Labem
Pavel Buřil, Slatiňany
Miroslava Klimová , Bc. Cheb
Dagmar Vránová, Zlín
Břetislav Šwider, Frýdlant n/Ostravicí
Lenka Sedláková, Chrudim
Jan Doležal, Příchovice
Jaromír Třetina, Ing. Valašská Polanka
Josef Suchý Suchý, Hora Svaté Kateřiny
Antonín Sedláček , Adolfovice 275
Alena Zvěřinová, Lužec nad Vltavou
Jaroslav Doležal , Teplice nad Metují
Kamil Nešetřil, Liberec
Irena Kandusová , Úsov
Ladislav Velán, Ing. Cheb
Karel Hes, Mgr Lomnice nad Lužnicí
Andrea Schindlerova, Brno
Kateřina Synková , Brno
Miroslav Šubrt, Ing. Praha
Marcela Severová, Náměšť nad Oslavou
Barbora Povázsaiová, Bohdalice
Karel Kouřil, Ing. Holešov
Miroslav Mišek, Smečno
Jan Kyselák, MgA. Hradec Králové
Josef Švihla, Starý Plzenec
Lenka Tihonová, Blansko
Marta Bedáňová, Praha 4
Zdeněk Šebík, Bc. Frýdek-Místek
Robert Jokl, Ing. Liberec 14
Václav Fiala, ing., CSc., LL.M. Vlašim
Otto Žallmann, Ing. Hradec nad Moravicí
Jana Pospíšilová, Přerov
Radim Kočíb, Ostrava
Jana Merhoutová , Plzeň
Stanislav Pořízek, Volduchy
Jana Pražanová, Pardubice
Marek Patrovsky , Litvínov
Jarmila Kargerová, Milovice
Pavel Koldas, Vrbno pod Pradědem
Květa Nováková , - Zlin
Eva Kosková, Brno
Anna Esnerová, důchodkyně Kutná Hora
Alice Volková , Praha Vinohrady
Jaroslav Chytil, Mala Morávka
Jan Fousek, Šumperk
Jiřina Horáková, Hodslavice
Vilém Chvojka , Most
Karel Zíbar, málkov zelená
Iva Herzanová, Mgr Brno-nový Lískovec
Božena Straková, Šenov
Irena Šiková, Frýdek - Místek
Jan Batík, Mgr. Plzeň
Libuse Sedlackova, Ing Susice
Josef Kopecky, - Olomouc
Stanislav Krásný, Přerov
Václav Bulíček, Pardubice
Petr Novák , Loučej
Danuše Kovářová , Ing. Ostrava
Daniela Prokešová, Mělník
Jana Fiřtová, Olšany u Pačejova
Petr Vacek , Pardubice
Petr Knirsch, BRNO
Milan Kropáček, Bc. Hradec Králové
Zdeňka Filipová , Hora Svaté Kateřiny
Dana Škubalová, Mgr. Zlín
Eva Vaňková, Mgr Rychnov nad Kněžnou
Kristýna Haklová, Mgr. Nová Paka
Roman Poluda , Ostrava
MARIE SEVERSKÁ, Praha 3
Marie Hrušková , Újezd u valašských klobouk
Tomáš Novotný, České Budějovice
Taťána Stiglerová, Koistice 69152
Jana Haklová, Nová Paka
Romana Broumová, Příbram
Vlasta Dupačova , Nejdek
Jan Kuděla, Zlín 5
Oldřich Borusík, Zlín
Dagmar Tretterová , Brno
Alena Borusíková, Zlín
Lubomír Eimut, Ing Hodonín
Miroslav Kříž, Ing. Prostějov
Milan Dlouhý , Turnov
Radomír Růžička, MUDr. Tábor
Karel Šimurda, - Zubří
Richard Stano, Náměšť nad Oslavou
Karel Blatský, Sušice
Jiřina Freiwaldová, Dolní Dunajovice
Josef Mužík, Hradec Králové
Ivana Šidíková, Ing. Brno
Ludmila Horáková, Mor. Krumlov
Jiřina Knappová, Bobnice
Ludovít Selep, Most
Jiřina Procházková, MUDr. Brno
Vladimír Štarman, Česká Třebová
Antonín Buchta, JUDr. Strachotice
Daniela Šmidrkalová, Ing. Praha 20 - Horní Počernice
Martin Baumruk , Teplá
otto kubek, ing. bozkov
Tomáš Černý, Železný Brod
Ľubica Gembalová, Klenice
Jana Strnadová, Liberec
Daniel Mayer , Praha
Marta Schönová, Prostějov
Pavel Simerský, sen., Zlín
Roman Rybníček , Kolín
Ivo Matzenauer, Zlín
Zdeněk Šplíchal, Česká Třebová
Marta Blatská , Sušice
Michal Neumann, Dolní Domaslavice
Luboš Stárek, Tachov
Jindřich Pešan, Dašice
Irena Kubešová, Benešov
Zdenka Bursová, Slušovice
Miloš Legát , občan Vysoký Újezd, Kozolupy
Jaroslav Macek , Přeštice
Jiří Dvořák , Osík
Jiří Mičan, Kladno
Helena Sládková , Karlovy Vary
Jiřina Pavlů, Mgr. Ruda nad Moravou
Martin Štarman , Cerekvice nad Loučnou
Jindrich Razl, Liberec
Eva Planickova, Praha 1
Ivana F, H
Zdenka Holovkova, Ostrava jih
František Žitný, Praha 412, Modřany
František Jiráň, Pan 35472
Vera Smejkalová , Mgr. Moravský Krumlov
Naděžda Badieova, Mgr. Praha
Ladislav Slačík, Ing. Liberec
Jana Dlouhá, Praha
Ivo Doležal , Ing. Mnichovo Hradiště
Kamila Petrýdesová, Praha
Eva Jiráňová, Pani Drmoul
Hana Jírová , Třebíč
Kristina Smíšková, Bc. Praha
Milena Maryšková, Mgr. Jindřichův Hradec
Jarmila Kolářová , Kopřivnice
Karel Šichtař, Bučovice
Edita Brabcova, Davenport, Florida USA
Jaroslava Lopatová, Praha
Pavla Krutinová, České Budějovice
Věra Marková, Jablonec nad Jizerou
Jindra Stibůrek, Fulnek
Michaela Nováková, Liberec
Miroslav Lopata, Hartmanice
Radek Pech, Praha 9
Blanka Taušová, Brno
jaromír smejkal, mgr. kurdějov
Iva Šťastná, Lelekovice
Dana Kolářová, Polerady
Jiřina Broučková, Libá
Petr Čevela, Brno
Milan Rokytka, Praha
Martin Zacherle, Brno
Václav Hrudička , Plzeň
Vladimír Hála, Plzeň
Anna Šedivá,
Marie Kubaláková, Nové Hrady
Božena Macháčková , Komárov
Milan Kostrhoun, 67931 Sebranice
roman fabo, krupka--maršov
Marie Jelínková , Žirovnice
Jiřina Kejíková, Sokolov
Jiri Pauer, Rokycany
Daniela Garaiová , Hartmanice
Jitka Zíková, Praha 5
Jiří Jaroš, PhDr. Brno
Václav Stareček, Zahořany
Bronislav Worek, Třinec
Stanislav Žáček, Ing. Sehradice
Roman Horák, Jiříkov
Jana Gregarová, Svitavy 2
Anna Kašíková, Frýdek Místek
Radana Marešová, Kamenný Přívoz
Iveta Iveta Iveta, Mariánské Lázně
Míla Suchá, Dolní Újezd
Irena Vladařová, Nová Role
Karel Čeřovský, Ing. Praha
Jana Leityova, Toužim
Petra Kleinová, Chrudim
Libuše Krčková , České Budějovice
Miroslav Horák, Kroměříž
Jana Valachová , Duchcov
Marie Millerova, BA(Honour) Ostrava
Ondřejka Janská, MUDr. et MUDr. Praha
Dagmar Hoznauerová, Říčky v Orlických horách
RENATA MARHOUNOVÁ, DOLNÍ BUKOVSKO
Iveta Vitvarová , Chocerady
Alžběta Čeperova , Moravský Krumlov
Jana Cípová, Kožlí
Monika Šimáková, Tábor
Adéla Králová, Brno
Milena Tymrová, Praha
Vlasta Pytlíčková , Praha
Vladimír Dragon, Ostrava
Helena Feixova, Decin
David Zimmermann, Loket
Regina Píšová , Strakonice
Jana Hanychová, Polička
Andrea Panocha Košová, Dobříň
Filip Maťátko , Pan Horní Čermná
Vladimír Daťka, Ing. Zlín
Ladislava Paulerová, Mariánské Lázně
Luděk Drnec, Plzeň
Zdeněk Latinský , Dolní Lutyně
Štěpánka Žižková, Tachov
Helena Krausová, Vamberk
Miroslav Bláha, Břežany 91
Josef Černý, Kohoutov
Václava Svárovská, Nová Ves nad Nisou
Petr Kopp, Olomouc
Miroslac Vaňousek, Brodce
František Šenekl, Vikýřovice
Dagmar Kýčková, Mgr. Cheb
František Vlček, Ing. Bzenec
Marta Boháčová, Bystřice nad Pernštejnem
Vlastimil Anderle, Plzeň
Alena Hanzlova, Brno
Miloš BRZÁK, Ing Sušice
Jaroslav Šindler , Rajhradice 223
František Chlanda , Olomouc
Jiří Zimmermann, ing. Český Krumlov
Jana Velická, Lukavice
René Andy Brzobohatý, Ing. Liberec
Rýzler Dušan Dušan, Dušan Poutnov
Marie Rumlová, ing Čáslav
František Kolář, Protivanov 13
Pavel Mirtl, plzen
Anna Urbanová, MUDr. Přeštice
Zdenka Burešová, BC. Jeseník
Aleš Jágrik , Bor u Tachova
Miroslav Chaloupka, Šumperk
Zuzana Frűhaufová , Sokolov
Marta Wieserová, Dalovice
Karel Lang, Ing. Postřekov 39
Jiří Bělohlávek, Pardubice
Ilona Krausová, Praha
Hana Hanzliková , Úsobí
Dana Roschlova , Praha
Alena Krejčová, Kaplice
Jana Karbanová, Lhota pod Libčany
Jana Koňaříková, Růžďka
Marie Löwová, Žihle
Pavel Borák, kopřivnice
Zbyněk Prousek, Mělník
Hana Rajdlová, Sokolov
Irena Syrůčková , Račice-Pístovice
Jarmila Pavková, Stráž pod Ralskem
Drahoslava Broučková , Mariánské lázně
Marie Plonková, důchodce Petřvald u Karviné
Vladimír Procházka, Štramberk
Pavla Filáková, Prostějov
Dagmar Tomová, Bc. Ostrava
Pavel Glos, Ostrava
Bohuslav Šlapák , Mariánské Lázně
Jana Bučková, Mšeno
Nataša Hrušková, Mgr. Bučovice
Martin Procházka , Brno
ZDENĚK KOSTIHA, PRAHA 10 PETROVICE
Jan Neoveský, Praha chodov
Ludmila Vojtová, Karviná - Ráj
Alois Neruda, Rychnov u Jablonce nad Nissou
Bobina Velcová, Kladno IV
Jitka Schneiderová, Ing. Újezd u Tišnova
Dagmar Bílá , - Opava
Emilie Mrázová, Ing. Neratovice
Květa Bambasová, Strakonice
Richard Větrovec, Ing Praha
Alena Sajbotová , Ústí nad Labem
Miroslav Ženčák, Tovačov
Ludmila Lévayová, Hodonín
Miroslav Štverak, ing Příbram
Alice Genya, Habartov
Jana Kučerová, Frýdek-Místek
Josef Vyhnal, Ing. Brno
Miloslav Janků, Mgr. Moravská Třebová
Jarmila Jedličková, Benešov u Boskovic
Petr Zatloukal, Kroměříž
Miroslav Vacek, Polná
Rudolf Trojan , --- Brno
Václav Šípek, Příbram
Martin Valouch, Čelechovice na Hané
Dana Ondráková, Radešínská Svratka
Marie Bayerová, Frýdek-Místek
Anna Tůmová, Prštice
Hana Zouharová, Ing. Bořitov
Slavomíra Šedová , Liberec
Jiří Suchánek Suchánek, Varnsdorf
Helena Fymanová, Mgr. Lenešice
Jitka Adamica , Horazdovice
Angela Marie Bukovanská, Hodkovice nad Mohelkou
Milan Mičica, Pan Hrádek nad Nisou
Veronika Pospichalova, Štěti
Jan Pišinger, Trhové Sviny
Vlasta Dočková, Moravskoslezský Kočov
Vít Krejčí, Kaplice
Pavla Milcová, Mgr Praha
Bohumír Golik, Pán Sedliště
Kamila Volejníčková, Brno
Lenka Vokálová, Poděbrady
Naděžda Hájková, Rajnochovice
Jaroslav Velc, Kladno 4
Václav Michalička, MVDr LOVOSICE
Petr Krchov, Praha 4
Miroslav Baumruk, Nížkov
Daniel Žváček, Dolní Studénky 175
Ivana Alferiova, MUDr Lužice
Markéta Horáková , Zlín
Lenka Navarová, Mgr. Jindřichův Hradec
Karolína Tekelíková, Ostrov
Radim Stoklasa , Ing. Benatky nad Jizerou
Eva Hošková, Lysice
Yvetta Študlarová , Cheb
Vladislava Šímová, České Budějovice
Jan Slezáček, Ing Vyškov
Milan Daněk, Ing. České Budějovice
Helena Malinková, Morkůvky
Andrea Lochmanová, Horšovský Týn
Dagmar Bébrová, Střížovice
Jiří Kolner, Liberec
Darja Fusková, Ostrava
Karel Černý , Ing. Znojmo
Milan Neuman, Spačice
Jan Vavrečka, Luštěnice
Zdeňka Majerová, Příbram VII
Pavla Kuzníková, Opava
Michal Rejšek, Praha 9
Pavlína Lejsková, Mgr. Jablonec nad Nisou
Radim Chlebek, Opava
Libor Herman, Zlín
Irena Halamová, Nové Město
Frantisek Zifcsak, BRUNTAL
Radmila Pátíková, Mnichovo Hradiště
Petr Píchal, Mnichovo Hradiště
Zdenka Poláchová, Šumperk
Ctirad L, Břeclav 4
Pavel Slánský, Most
Jan Dvořák, Zákupy
Josef Halama, Brno
Lena Marešová Vaňková, Sobotka
Daniel Kuzník, Opava
Petr Hipík, Tichá
Martina Šabo, Luhačovice
Martin Šabo, Luhačovice
Vladislava Tomášková, Velešín
Oksana Klimová, Mezihoří/Městečko Trnávka
Libuše Netková , Olomuc
Jaroslav Bím, Všenory
František a Božena Rosendorfovi, Pan a Paní Brno
Stanislav Trögler, Praha 8
Stanislav Dočkal, Vyškov
Petr Dlouhý, Bc. Nové Město na Moravě
Tomáš Pelich , Lety u Dobřichovic
Marie Malyšková, Chropyně
Květoslava Dočkalová, Vyškov
Miroslav Gaydoš, Ing. Žihle
Jaroslav Staněk, Nový Jičín
Jana Vlasáková, Teplice
Milan Miller, Opava
Jiří Kolrusz, Ing. Braškov, p. Unhošť
Marie Malášková, Opava
Kateřina Ovečková, - Brno
František Šalda, Semily
Džudy Lopragen , JUDr Bŕezí
Vlastimila Špaková, RNDr České Budějovice
Tereza Poulíčková, Prostějov
Šárka Durajová, Ostrava-Poruba
Jitka Šmídová, Podolí
Táňa Koutná, Napajedla
Danuše Peterková, RNDr. Odry
Taťjana Kratochvílová, - Příbram 1
Hana Staňková, Mgr. Žlutice
Martin Roubal, MVDr Praha
Karel Bílý, Kladno
Marie Hlaváčová, Praha
Vladimír Černý, Praha 9- Hloubětín
Marcela Brunclíková, Kladno
Dana Vincourová , Český Těšín
Soňa Erbanová, Karlovice
Jitka Janečková, Ing. Plzeň
pAVEL šMAHA, Ing.,CSc Pardubice
Eva Suchanová, Ing. České Budějovice
Jiří Šleis, Díly
Milan Hubík, Zlín
Lenka Juricová, Frýdek-Místek
Marie Cvečková, Bc. Polná
Václav Staněk, Žlutice
Dagmar Čečivová, Tichá
Richard Tománek, Ostrava-Martinov
Roman Štěpán , Praha
Petra Vyčichlová , Cheb 2
Zdeněk Krbec, Cheb
Roman Sirovátka, Dvůr Králové nad Labem
Marie Bolfová , Opava
Dalibor Stach, Nedvědice
Petr Lopata, Horoměřice
Viera Paulínková, Police Nad Metují
Pavel Šůs, Žatec
Ladislav Kyncl, Bystré u Poličky
Vlasta Sommerová, - Kladno
Věra Šťastná, Velké Hamry
Miroslav Chytra, Ostrava
Miroslav Vacata, Ústí Nad Labem /Vanov
Lenka Baštýřová, Brňany,okr Litoměřice
Dana Šíblová, Brno
Marie Rojková, Humpolec
Hana Stanková, Praha
Lidija Činovcová, Mgr Kolín
Vratislav Ryšavý, PhDr. Mýto
Zdenka Rumpelová, Bohumín
Jiří Šmíd , Přeštice
Vlastimil Červinka, Brno
Vít Vacata, Ústí nad Labem
Radmila Müllerová , Liberec
Alena Šoralová, JUDr. Praha
Ladislava Šromová, Slaný
Veronika Heczková, Třinec
František Slovák, Slavičín
Hana Finková, Mgr. Jičín
Zdena Pippingerova , Hodonín
Dagmar Kostelníková, Brno
Vladimír Molnár, Ing. Lipovec
Martina Konečná, Mgr. Brno
Miroslava Jirešová, Ing. Praha 10
Jiří JURAS, Ing. BRNO, Bystrc
Vlasta Bambuchová, Martinice u Holešova
Jitka Pavlů, Bc. Bartoňov
Ladislav Benyovszky, doc., PhDr., CSc. Kralovice - Trojany
Vladimír Svěrák, Lošany
Ludmila Třešňáková, Zlín
Jiřina Pospíšilová, Hranice na Moravě
Jaroslav Humpolíček, Ing. Bystřice pod Hostýnem
Tomáš Kopal, Přerov
Libor Kostelnik, Brno
Dagmar Růžičková, Ing. Chlumec nad Cidlinou
Ladislav Oudes, Klatovy
Peter Olejnik, MVDr Brno
Josef Kořínek, Praha 4
Jiří Bastyán, Horšovský Týn
Alena Mathauserová, Domažlice
Ludmila Hajzochová, Jaroslavice
Karel Bárta, Bystřice u Benešova
Josef Šikula, Ing. Praha
Jana Vlčková, Zadní Třebaň
Pavla Němcová, Mgr. Mladá Boleslav
Dana Štěpánková, Velké Meziříčí
Petr Žlumov, Ing. Kladruby nad Labem 24
Jiří Luner, Ing Brno
Miroslav Veselý , Sokolov
Milan Pleva, Potštejn
Jiří Smeták , Rokycany
Marie Ulrychová , Liberec
vaclav golda, ostrava
František Kadlček, Huštěnovice
Jitka Halašková , Zlín
Pavel Forejt, Písek
Milena Gajzlerová, Zlín
Jaroslav Nahodil, Brno
Jindra Nahodilová, Brno
Jitka Pugnerová , Mgr. Lomnice u Sokolova
Jana Kovářová, Zlín
Jaroslav Koníř, Chvaletice
Petr Kovář, Zlín
Antonie Nezvalová Souchopová, Dambořice
Zdenka Chaloupková , Rychnov nad Kněžnou
Soňa Urbanová, Ústí nad Labem
Zdeňka Márová, JUDr. Praha
Jana Sinkyrikova, Ing arch. Brno
Alena Sochůrková, Rychnov nad Kněžnou
jana žižková, Liberec
Věra Hiedererová, Čestice
Stanislav Horníček, Vraclav
Marta Mihulová Bahulíková, Horka nad Moravou
Jiří Lomoz, Praha 8 - Libeň
Eva Veverková , Pardubice
Alena Halová, Bruntál
Jarmila Zimova, Prostějov
Kateřina Babušková, Mgr. Praha 6
Zdenka Payerová, Ing. České Budějovice
Jakub Moravčík , Ostrava
Šanda František, pan Hradec Králové
Eva Pejchalová, Pejchalová Český Krumlov
Karel Štěpař , Pan Brno
Zuzana Čmolová, Ing. Praha
Antonín Syrový, Loučná nad Desnou
Martin Sušovský, Starý Jičín
Vladimír Lejsek, Mgr Hořice
Radko Hladilek, Bc. Pacov
Miroslav Prokš, Děčín
Martin Sušovský, Starý Jičín
Vlasta Malá , Česká Lípa
Sára Bennetová , České Budějovice
Petr Střelák, Přerov
Ondra Daňhel, ústi nad labem
Antonin Doležal, Holešov
Gabriela Maturová, Mgr. Praha
Petr Matura, Praha 12-Modřany
Anna Hrubá, Štramberk
Zdeněk Kudrna, Uherské Hradiště
Martin Němec, Velká Hleďsebe
Danuše Šimanovská, Mimoň
Zbyněk Bursík , České Budějovice
Dagmar Svojanovská, Mgr Řevnice
Vlastimil Zycha, Ing. Praha 4
Hana Andreeová, Chodov
Evžen Dokoupil , Tachov
Stanislav MLynář, Ing. Praha
Lenka Závůrková , Pani Ústí nad Labem
Václav Prokopec, Bdeněves
Věra Hodysová , Paní Chomutov
Pavla Šindlerová, Brno
Světlana Jiříčková, Praha
Ladislava Jandová , Praha
Vladimíra Musilová, Brno
Michaela Pírková, Týniště nad Orlicí
Kristian Bezák, Mgr. Bratislava
Jana Hlaváčková, Vamberk
Anna Šafránková, Kublov
Šárka Valešová , Chudenice
Pavla Dohnalová , Ostrava
Martin Prokop, Karlovy Vary
Petr Novák, Kuníček 11
Eva Šafrová, Ostrava
Petr Schulz, Mohelno
Eva Liščáková , Ostrava
Lrs Kotková , Říčany
Ivana Chytrá, Hvozd, Středočeský kraj
Miloš Chytrý, Hvozd, Středočeský kraj
Dita Baig, Mga Washington DC
Kateřina Hájková , Praha
Ludmila Pevná, Znojmo
Eliška Caisová, Praha
Jaroslava Mezírková, Zlín
Petr Žemlička , Ing. České Budějovice
Stanislav Gazda, Nový Jičín Loučka
Aleš Rektořík , Ing Otrokovice
Jitka Pauknerová, Praha
Karel Loučka , Holešov
Vítězslav Šťastný , Pržno
Anna Máťová, Ing Napajedla
Romana Janečková, Solnice
Jarmila Konvičková , paní Ostrava
Kamil Papežík, Místek
Jitka Bělková, Jihlava
Ivo Drobisz , Kroměříž
Olga Netopilová , Horní Jelení
Jaroslava Bajgarová, Mgr. Hranice
Jaroslav Karas, Ing. Brno
Andrea Kujová, Blansko
Alena Švejdová, Ševětín
Jaromír cIGÁNEK, Ratíškovice
Iveta Polívková, Lubná
Jiří Špaček, Roudnice nad Labem
Jiří Frýbort, Ing Prostějov
Miloš Janů, Praha 4
Jindřich Stříteský , Stříteský Vysoké Mýto
František Prachař, Praha
Jana Koželuhová, Frýdek-Místek
Hana Sojková, Nové Město na Moravě
Rudolf Chmelík, Ing. Praha
Jana Ressner, Ing. Liberec
Petr Dostál , Doudleby nad Orlicí
David Pospíšil , Drmoul
Jan Beránek, Pardubice
Lucie Farářová, Pardubice
Petr Kolínský, Praha
Ivo Novák, Znojmo
Ivana Poláková , Plzeň
Ivana Vysloužilová, Přerov (okr. Přerov)
Ivan Vaniček-, Luby u Chebu
Roman Šmejda, Pan Lužany
Věra Mikešová, Brandýsek
Běla Němcová, paní Velké Opatovice
Jana Mudrichová, Vysoké Mýto
Zdenka Kameníčková, Olomouc
Jana krumpová, olomouc
Venuše Beránková, Pardubice
Ludmila Poppová, Znojmo
Marcela Strnadová , Liberec
Dana Nováková, Jablonec nad Nisou
Vlastimil Duda, Mgr. Zlín
Jiří Hon, Ing. Ostrava
Eva Nováková , Opatovec
Marie Řeznickova, Ostrava
Marie Charvátová, Rychnov nad Kněžnou
Milan Bula, Znojmo 2
Miloslava Menclova, Mgr Praha
Hlupáček Naivní, Bohnice, pavilon 3, uzavřená část
Karel Řezníček , Ostrava
Pavel Mika, Mariánské Lázně
Zdeněk Sedláček, Turnov
Táňa Šormová, Mgr. Hradec Králové
Pavel Mencl, Praha
Eva Bocková, Liberec
Jana Váňová, Zlonice
Marta Sýkorová, Orlová
Miroslav Janoušek, Sušice
Gabriela Chovancová, Ostrava
Mari Krejčířová, Hradec Králové
Jana Zenata Zenata, Lukavice na Moravě
Eva Miklíková, BC Louny
Eva Železná, Mgr. Ústí nad Labem
Radovan Blahuta, Frýdek-Místek
Jaroslav Zabloudil, Dačice
Naděžda Dvořáková, Bechyně
Veronika Žáčková, Mgr. Brno
Petr Bohuslavský, Trutnov - Střední Předměstí
Václav Matula, Ing. Jičín
Jan Fišer, Ing. Zbraslavice 1
Anna Sochorová, Brno
Zdeněk Sochor , Ing Brno
Danuše Mikulcová, Mariánské Lázně
Josef Stroh, Hustopeče u Brna
Dagmar Široká , Olomouc - Hodolany
Běž do Prdele, Blázinec
Jiří Hradecký, Praha 3 - Žižkov
Eliška Čiháková, Pardubice
Zuzana Urbanová, Plzeň
Jitka Tichávková , Nýřany
Severina Pfeiferová , Smidary
Filip Březina , Písek
Miroslav HEINC, Ostrava
Naďa Janoušková , Ing. Malá Bystřice, okres Vsetín
Andrea Trhlikova, Belkovice
Jana Hurdálková, Mgr. Trutnov
Jiří Martínek , České Budějovice
Vlastimil Čech, Praha
Marcela Puldová, Litoměřice
Pavel Králík, ing. Uherský Brod
Josef Teplice, Teplice
Roman Hoza, - Hradec králové
Čeněk Műller, Praha
Hana Úradníčková , Turnov
Marcel Tomečka, Sedliště
Lorenc Drevenka, Velká Polom
Jan Kaňka, Bc. Znojmo
Jiří Podolský, Nové Město nad Metují
Karel Tůma , Hlinsko
Antonín Pavlas, mgr Stříbrné Hory
Miluše Kolouchová, Liberec
Helena Suková, Suková Žatec
Vladislava Navrátilová, Svatobořice-Mistřín
Zdeněk Hoštička, České Budějovice
Lucie Třísková, České Budějovice
Radmila Pekařová, MUDr. Český Krumlov
DANA JANOŠCOVÁ, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Jana Berenika Dufková, Vrchlabí
Petr Šrom, Ing. arch. Tuchoměřice
Pavel Špunda, Mgr. Lešany, Břežany
Marie Vajsarová, Kondrac
Zuzana Moravcová, Liberec
Petr baudiš, Ostrava
Ivana Kristová, Hodonín
Miroslav Děckuláček, ratiboř
Gabriela Pitrakova, Praha 6
Zdeněk Formánek, Liberec
Monika Bláhová, Žďár nad Sázavou
Tomáš Válek, Havlíčkův Brod
jana Cenková, Vratimov
Radek Půda, Opava
Josef Zemánek , Boskovice
Zdeněk Frejvald, Poděbrady
pavel syrovátko, nové město nad metují
Marek Tůma, Hlinsko
Richard Necuda , Pan Pisek
Vlasta Kudličková, MGr. Vyškov
Zdeněk Fator, Praha
Iva Sedláčková, Klatovy
Miroslav HrubÝ, Štramberk - Libotín
Zdenka Šťastná , Plzeň
ALENA BĚLOHOUBKOVÁ, ŠLAPANICE U BRNA
Lenka Mlezivová, Cheb
Vilém Černohorský, Ing. Heřmanův Městec
Marcela Sophie Bourková , Holubice, Kozinec
Pavel Kohút, sen., Velká nad Veličkou
Ivana Babková, Mgr. Týniště nad Orlicí
Vladivoj Kordač, Napaedla
Ivanka Šedivá , Děčín
Miloslav a Eva Švecovi, Vysoké Mýto
Zdena Tišerová, Mariánské Lázně
Zdeněk Frolec, Kyjov
Hana Suchánková, Brno
Alena a Jiří Steinerovi, Plzeň
Štěpán Mleziva, Praha 8
Jiří Žáček, Suchovršice
Emilia Tompošová, Havířov
Miloš Krutský, Plzeň
Tatjana Matysová, Podbořany
Stanislav Plachý, RNDr. Brno
Daniela Šváchová , Děčín
Jana Nedvědová, Rožmitál pod Třemšínem
Milan Svatoš , Zlin
Milan Svatoš , Zlin
Vladimír Dalměřic, Mgr.
Hedvika Veselá, Rynholec
Josef Uchytil, Dačice
Richard Mariaš, PaedDr. Praha 6 - Dejvice
Vladimír Balcar, Desná
Václav Hejcman, Praha
Petr Pubal, Jihlava
Míchal Svoboda, České Budejovice
Pavel Götze, Ing. Rychvald
Radek Matyáš , Jičín
miroslav Hrubý, Štramberk - Libotin
Jaroslav Hyl, Praha
Petr Janeček, Zbraslavice, č.p. 225, 28521, Zbraslavice
Petr Hron, Sezimovo Ústí
Petr Kosař, Ing. Netolice
Petr Lisý, Český Těšín
Pavel Kocum, Klatovy
Josef Outlý, MUDr. Vyškov
Martin Sikora, Frýdek-Místek
Petr Žádník, Hradec Králové
Ivana Beňová, Hořovice
Vladimír Havel, Praha 9
Miloslava Čmejrková , Kolín
Jana Štěničková, Meziměstí
Marie Jelínková, Jelínková Třebíč
Naďa Durdová, Třebíč
Vladislav Votápek, Česká Lípa
Marie Jančová, Dolní Němčí
Jozef Houska, České Budějovice
Silvie Firická, DiS. Mladá Boleslav
Zdenka Doležalová Faktorová, České Budějovice
Eva Turková, Neznašov
Miroslav KAPLAN , STARE NECHANICE
Jan Buchtele, Lužec Nad Vltavou
Pavel Černý, JUDr. Praha
Vilém Valkoun, Mgr. Sychrov
Marie Nimsová, Turnov
Miroslav Hrbatsch, Šluknov
Milan Vacek, Praha 9
josef šlajchrt, Jindřichův Hradec
Miroslav Wantulok, Třinec
František Špaček, Bílina
Martina Skýpalová, Znojmo
Ludmila Dalměřicová,
František Kratina, Nová Ves
Libuše Franckeová , Jablonec nad Nisou
Miluše Lichá, Trutnov
Martina Bártů, Vyskytná
Josef Bis, Hněvčeves 24
Milan Bártů, Vyskytná
Pavel Večeřílek, Čáslav
Zdenka Macků, Olomouc
Petra Lužná, Bruntál
Jiří Salva , Trutnov
Lukáš Stříž, Ing. Hradec-Nová Ves
František Traznik, Mecin
Marie Račanská, Brno
Bozena Novakova, Praha
František Vlcek, Ing. Praha 17
Marie Barvíková, Havířov
Pavel Šimíček, Oskava - Třemešek
Michal Fohl, pan Jihlava
Josef Volmut, Domažlice
Hana Catalano, Tábor
Jaroslava Pechová, Praha 4
Monika Cimrmanová , Čimelice
Čeněk Šašinka, Ing Sokoľ
Ludmila Boudysová, Praha 4
Monika Hoštičková, Mgr. Ledenice
Radek Šizling, Přeštice
Markéta Černá, Přeštice
Miroslava Nedomová , Chomutov
Radmila Pokorná, Liberec
Jitka Kuhnová , Praha
Petr Maria Lutka, Mgr. Ing. Olomouc
Jiří Fejt, Planá u Mar. Lázní
Stanislav Sobek, MVDr. Jindřichův Hradec
Ladislav Ocetek, Brno
Marcel Lambert , Nýřany
Dušan REICHERT , Dělník Ostrava
Olga Langová, Domažlice
Pavel Šašek , Praha
Růžena Jakubíková , Trhové Sviny
Dana Vondráčková, Praha
Milan Netolický , Dlouhá Ves
Vendula Šolcová, Karlovy Vary
Jaroslav Kares , Starý Plzenec
Karel Sanko, Praha
Lubomír Dohnáílek, Blažovice
Marek Kukal, Dvůr Králové n.L.
Vladimír Komárek, Hradec Králové
Kristýna Kočárníková, Bc. České Budějovice
Vlastimil Kostkuba , Pan Litomyšl
Dušan Kovář , Mgr. Svatobořice -Mistřín
Miloslava Krejcarová, Stěžery
Miroslava Kuklová, Nové Město nad metují
Noemi Vojtechovska, Bc et Bc Praha
Alena Jarešová , Písek
Ladislav Konvalinka, Bukovinka
Jitka Steffková, Havířov
Michal Jahoda , Česká Lípa
Martina Habichová , České Budějovice
Pavel Křikava, Moravské Budějovice
Jaroslav Charvát , důchodce Cheb
Jaromír Grusmann, Opava
Hana Sekaninová, - Prostějov
Josef Kužela, Kamenický Šenov
Josef Syrový , Žamberk
Jitka Kovářová, Ing. Srch
Ludmila Kavalcová, Ing., CSc. Slaný
Jiří Brázda, Předhradí
Jaroslav Jelínek, Ing. Praha
Jan Mraček , Hvozdec
Monika Papillier, Boskovice
Ilona Texlová, Třebíč
Jiří Buňka, Brno
Marie Pechová, Cheb
Zdeňka Kovářová, Šternberk
Jarmila Čoupková, Brno
Petr Kopal, Vavřinec
Václav Černý, pan Rotava
Ivanka Skalická, Praha 9
Květuše Vrbová, Uherské Hradiště
Jiří Blažek, Stará Boleslav
Jaroslav Soural, PaedDr., CSc. Český Těšín
Katarína Benkö , Velké Hamry
Věra Vinšová , Louny
Dana Neumannová , Říčany u Brna
Petr Kopřiva , Plzeň
Petra Morávková, Mgr. Plzeň
Jindřich Sládek, Pardubice
Jan Navrátil, Prostějov
Ivana Skalová, Mgr. Kaznějov
Jitka Bečvářová, Boršov nad Vltavou
Miroslav Sitta, Česká Metuje
Jaroslav Kneissl, Ing., CSc. Janov
Jindřiška Drahotová, Mladá Boleslav
Vlastimil Votrel, Bc. Český Krumlov
Roman Donda, Broumy
Václav Lukeš, Olomouc
Jana Stachová, Kácov
Miroslav Mádle, Hradec Králové
Jaromír Tesař, Hodonín
Jan Starosta, Děčín
Jitka Nagyová, Přerov
Ivo Mar, Ostrava-Plesná
Sarah Rieder , PhDr Praha
Pavel Němec, Praha
Ladislav Nekvapil, Ostrava -Jih
Petr Vavřík, Nová Role
Ivana Vincencová , Mgr. Praha
Hana Kovaříková, Cheb
Josef Zettlitzer, Hořovice
Josef Minář , Ing. Šumperk
František havelka, Vernéřovice
Jaroslav Radechovský, pan Rumburk
Václav Borna, Bezděkov nad Metují
Pavla Kurfurstová, Lutín
Jan Hampl, Praha 10 - Strašnice
Ladislav Vašek, Nový Jičín
František Hlásek , Plzeň
Vladimír Prchal, Jesenice u Rakovníka
Jana Školuová, Olomouc
Karel Grosman, ing. Tábor
Dagmar Haišmanová, PhDr. Plzeň
Jarolav Gruška, Malšovice
Milan Bečvář, Boršov nad Vltavou
Ivo Streubel , Albrechtice nad Orlicí
Milan Dračka , Praha 8
Jitka Prchalová, Jesenice
Karel Kavalec, doc. Ing. CSc. Slaný
Tomáš Prchal, Jesenice u Rakovníka
Marie Banárová, Teplá u Toužimi
Gustav Petrovický, Plzeň
Jarmila Červenková , Jablonec nad Nisou
Radek Slavíček, Dobřenice
Miroslava Černošková, Vsetín
Evženie Moravcová, Zadní Třebaň
Zdeněk Evják, Valašské Meziříčí
Jiří Mraček, Plzeň
Václav Feix, Nejdek
Regina Pokutová, Praha
Nataša Evjáková, Mgr. Valašské Meziříčí
Karel Duda, Havířov
František Šalomon, Znojmo
Michal Bravenec, DiS. Říčany
Dalibor Mašek, Praha
Eliška Peroutková, Praha
Miroslava Petráková, Čížkovice
Eva LUKACOVA, Havířov
Daniel Haubert, Hradec Králové
Karel Příhoda , Kladno
Tomáš Grospič, Poděbrady
Zdeňka Březinová , Děčín
Jiří Kadlcik , Pan Frydek-Místek
Jarmila Kodýmová, ČERNOLICE
Miloš Kratochvil , Lanškroun
Jana Šneidrová, Příšovice
Jaroslava Krieglerová, Desná
věra Livoncová, Paní Stochov
Marie Novotna, Moravsky Beroun
Vladimír Šachl, Nezdice na Šumavě
Jozef Ferenc, - Cheb
Jiří Matějček, Praha
Jiří Vlach , Benetice
Irena Květoňová, Nové Sedlo u Lokte
Dana Šachlová, Nezdice na Šumavě
Hana Nesetová, Bílá Lhota
Vlastimil Ernest, Železná
Pavel Hájek, Ing. České Budějovice
Zuzana Sobotková, Bc. Mladá Boleslav
Jana Pavlíčková , PhDr. Brno
Věra Weidingerová, Bc. Příbor
Katerina Berkova, Bukovice
Iva Podzimková, Rychnov n.Kn.
Jana Šenková, Kopřivnice
Vojtěch Filip, JUDr. České Budějovice
Vojtěch Čížek , Pardubice
Josef Hubený, Jablonec nad Nisou
richard charvát, Ing. Ph.D. liberec
Lenka Chovancová, Šumperk
Zuzana El Amin, Praha 10 -Vršovice
Ladislav Petráš, Ing. Brno
JIří Štancl, Hradec Králové
Zdenek Konečný, Jeseník
Jan Smola, Ing. HAVÍŘOV
Dita Kiššová , Vysoké Mýto
Vlasta Šteflová, Prostějov
René Duží, Ostrava
Zdeněk Škorňák, Ing. Ostrava-Hrabůvka
Dagmar Ratajová, Plzeň
Lucie Radová, Buš
Jiří Mikoláš, Mgr. Česká Lípa
František Janoušek, Klášterec nad Ohří
Daniel Cigna, Mgr. Frýdek-Místek
Artur Bulant, Brno
Jan Pros, Kolín
Antonín Neubauer , důchodce Dalešice e4
Antonín Bartoň, Příbram
Robin Foltýn, Hodonín
Radek Bu, Karlovy Vary
Ivo Jakubík, Ing. Přerov
Vlasta Pospíšilová , Račice - Pístovice
Luba Šanderová, Mgr. Hořice v Podkrkonoší
Petr Hradil, Praha 13
Zdena Jarková , Uherské Hradiště
Zdenek Seliger, Tachov
Dagmar Skývová, Bartoňov 28,Ruda nad Moravou
Marie Ouhledová, Mgr. Rovečné
Naděžda Randová , Ostrov
Radovan Pavlík, Sedlčany
Jitka Pospisilova, České Budějovice
Ivana Pekarkova, Vrbcany
Čeněk Pivoňka, Lipová lázně
Eva Golianová , Olomouc
Ralph Hučko, Ing. Havířov
Zuzana Hädlerová Stirská, Praha
Jaroslav Suchel, Ing. Ostrava
Anna Barotová, Holešov
Marcela Loudová, Praha
Ladislav Klein, Hradec králové
Lenka Špačková, Brno
Jan Chramosta, Ing Sedlec Prčice
Jana Petrů, Červený Kostelec
Gabriela Zichová, Mikukov
Svatopluk Petřek, Javorník
Miloš Matula , Mgr. Praha
Eva Vosáhlová, Liberec
Michal Kober, Perálec
Miroslava Lederová , Hranice Maleč
Ilja Baudys, MUDr. Litomerice
Iva ŠUSTROVA , Mgr. ÚSTÍ NAD LABEM
Soňa Hermanová, Praha 9
Hana Moulíková, Obytce 41, 33901 Klatovy
Magda Langhansová, Jičín
Eva Šafránková, Vysoké Mýto
Hana Gebertová , Humpolec
Ferdinand Überall, Praha 5
Věra Georgieva, Mgr. Citonice
Vladimír Stříž, Ing. Kroměříž
HANA BRULÍKOVÁ, PANÍ ČESKÉ BUD+JOVICE
Václav Pekař, Ing. Český Krumlov
Monika Kyselová, důchodce Chrast
Jiří Matějka , Klatovy
Jaroslava Hrabáková, Praha 6
Kamil Vašek , Ostrava
Miloš Rejzl, Železná Ruda
Dušan Veselka, Černilov
Lea Najmonová , Přibice
Iva Pražáková , Rychnov nad Kněžnou (Královéhradecký kraj)
Rostislav Jan, Holešov
Petr Lhoták, Praha
Božena Balášová, Opočno
Naděžda Mikešová, Stochov
Milan Červenka, Nýrsko
Lenka Konvičná , České Budějovice
Václav Ježek, České Budějovice
Josef Chocholouš, Ústí nad Labem
Miluše Poláková, Holýšov
Jiří Kulha, pan Blatná
Martina Nováková, Brankovice
Monika Kyselová, Důvhodce Chrast
Jaroslava Mahovská, Mariánské Lázně
Jiří Šlechta, ing. Srubec
Milan Pišl, Plzeň
Iva Chyňavová, Ing. České Budějovice
Jan Pšenička, Ing. Čestín
Jiří Koutský, ing.arch. PRAHA
Jana Casaliova , Trutnov- Medolago
Michal ŠÍBL, BRANKOVICE
Bronislava Vodičková, Veselí nad Moravou
Antonín Víteček, Opava 1
Jiří Zaňka, Ing Kladno
Jana Šenkýřová, Praha
Zuzana Portelová, Praha
Věra Belzová, paní Liberec
Marie Brejchová, Horaždovice
Roman Loudal, krestan Pardubice
Jiří Teichman, Jaroměř
Zdeňka Haklová Haklová, Výžerky
Alice Palková, Praha 10
Jozef Provázek , Ing Cheb
Dagmar Kunčarová , PhDr Praha
Jiří Vaněk, pan Zlechov
Nikolaj Peterek, Ing. Otrokovice
František Vlk, Česká Lipa
Jaroslav Rozsypal, ing. Orlík nad Vltavou
Marie Eliášová, Horní Jelení
Pavel Šeliga, Valašska Polanka
Veronika Stará, Třibřichy 45, 537 01, Chrudim 1
Romana Niemcová , Ing. Mělník
ALEVTINA KIESELBACHOVÁ, PhDr. BEČOV NAD TEPLOU
Radka Novotná, Benešov
Antonín Lochovský, Hořice
Rostislav Šmíd, Sádek u Poličky
Miroslav Kohout ,
Vítězslava Kročková, MUDr Kopřivnice
Iva Zaňková, Kladno
David Burda, České Budějovice
Alena Rambousková, Mgr. Třebíč
Richard Krebs, Prostějov
Milena Dolečková , Kadaň
Karel Janák, Vrdy
Karel Rada, MgA Kadaň
Marie Vodrhánková, Ondřejov
Václav Květkovský , Světlá Hora
Lucie Snizek, Čáslav
Eva Havlová, Chotutice Radim
Stanislav Škopek, Tábor
Michal Havel, Chotutice Radim
Dagmar Jägerová, Mníšek pod Brdy
Viktor Kaplan , Jablonec nad Nisou
Jitka Švejdová , Mgr. Jeníkov
JANA Kytnerová, Kroměříž
Pavla Chvojová, Trutnov
Anna Chwistková, Chwistková Morávka 397
Bohumil Tomek, Kolín
Jarmila Oborná, Ostrava
Slávek Lochman, Ústí nad Labem
Petr Smékal, Dr. Světlá
Radoslav Virt, Veselí nad Lužnicí
Jiří Vaněk, Plzeň
Miroslav Jiřik, Hlubočky 3
Soňa Therová, Mgr. Dolní Roveň
Jana Šepsová , Důchodce Hradec Králové
Robert Sechovec, Děčín
Jana Blažková , Vyškov
Petr Kříž , Ing. Chřibská
Jana Jančurová, Polná
Jitka Dvořáková, Luka nad Jihlavou
Miloslav Černý, Třebíč
Anežka Machálková, Nezamyslice u Prostějova
Jiří Mareček, Nový Šaldorf
Libor Hrubý, Orlová-Poruba
Ilona Nedbalová, Dětkovice 14
Jan Krupička, Ing. Libina
Ivo Kraus, Olomučany
Renáta Kovaříková, Chrášťany
jakub Mach, MUDr, Domažlice
Alena Hirschkornová, Hovorčovice
František Zákostelecký, České Budějovice
Eva Lopourová, Mgr Brno
Eva Biedermanová, Mgr. Ústí nad Orlicí
Hana Maťašeje, Zruč-Senec
Milada Horáková, Fryšták
Hana Akrmanova, Praha
Margita Kaisrová, MUDr. Praha
Marie Bačová, Vizovice
Dana Kasalová, Čáslav
Vojtěch Zavadil, Mgr. Akureyri
Vladimír Koneček , Ing. Přibice 178
Dana Hostová, Žatec
Petr Svoboda, Lužice
Pavel POLÁK, Liberec 14
Karel Bloch, Eng. Mariánské Lázně
Jan Petružela, Branky
Ilona Juhasova, Děčín
Martin Zeman, Mašovice
Kamil Hruda, Liberec
Vlastimil Pospíchal, Praha-západ
Hana Skřiváčková, Paní Rokytnice nad Jizerou
Tomáš Waltera , Stod
Dagmar Aschenbrenerová, Praha 4 - Kunratice
Soňa Vierlinger, Liberec
Ladislav Kynčl, Ing. Vrchlabí
Jana Křešťáková , Praha
František Cimrman , Čimelice
František Zemek, Ing. Lipník nad Bečvou
Milan Hloch, Ing. Břeclav
Dagmar Mazůrková, Staré Město u Uherského Hradiště
Alan Maria Uhura, Hejnice
Martin Vopršal , Pardubice
Danuše Marková, Moravany u Pardubic
Radek Hlaváček , Nové Strašecí
Vít Vojáček, Praha 10
Pavel Poláček, Plzeň
Ivana Součková, Kolín
Dušan Frantál, Praha 11 - jižní město
Vlastimil Havlík, ing. 25228 Černošice
Vlasta Zamečníková, Trenčín
Alice Macháňová, Náchod
Pavel Daňa, JABLŮNKA
Dana Tajbnerova, Cheb
Viktor Drlík, Plzeň
Jiří Majer, Důchodce Praha 6-Řepy II.
Jana Balcaříková, Mgr. Třinec
Ilona Majerová, Praha 6-Řepy II.
Petra Boháčová, Hrušovany u Brna
Lenka Gardoňová, Otrokovice
Alena Pachal, Planá
Pavel Komínek, Javorník ve Slezsku
Jana Feixová , Karlovy Vary
Eduard Gaudek, Praha 10
Petr Volný, Brušperk
Tomáš Hrubec, Praha
František Khol, Hostinné
Bronislava Klimentová , Veselíčko
ALENA KAŠOVÁ, Koloveč
Pavel Matoušek , Ing. Stranná
Šárka Bitomská, Ing. Vřesina
Rudolf Lysek, Brumovice
Jan Tichý, Šternberk
Karel Havlíček , Krnov
Ilona Stránská , Hradec Králové
Ivana Ryskova, Ing Malenovice
Helena Metcová, Neratovice
Václav Knor, Jihlava
Taťána Herklocová, Praha
Jaroslava Cardová, PaedDr. OLOMOUC
Vlasta Houžvičková, Ústí nad Labem
Stanislav Petříček , Kolín
Vlasta Rybářová, Český Dub
Alena Křížová , Plzeň
Tadeáš Krzok, Ing. Ostrava
Marcela Pařízková, Znojmo
Roman Cifka Cifka, Cifka Chomutov
Barbara Slezáková, Mgr. Jirny
Jan Blažek, Praha 3
Daniel Mariaš, Znojmo
JAN ČERNÝ, PRAHA
Pavel Drlík, Ing Olomouc
Pavel Nenicka, havířov
Alena Chlupáčova, Chlupáčova Chodov
Bohumil Čefelín, Horní Nerestce 10
Miluše Horáková, Chomutov
Pavel Řezníček , Praha
Eduard Feix, Karlovy Vary
Vítězslav Stejskal, Ing. Praha 2
Miluše Kozelská, Mgr. Ostrava
František Hes, Ing. Blížejov
Milena Šilhavá, Ing. Podsedice, Chrášťany
Roman Obr, Ústí nad Orlicí
Daniela Krebsová, Prostějov
Zdeněk Píša, ing. Jindřichův Hradec
Dagmar Kašná, Frýdek-Místek 1
Monika Růžičková , Mgr. Praha
Marie Vítová, Benátky nad Jizerou
Lenka Pániková, Mgr. Holešov
Miroslava Klimešová, Praha 9
Ludvík Procházka, Praha
Vlasta Miklošova , Ing. Praha 5
Vladimír Vilkovský, - Nový Ples
Pavel LUKA, ROHATSKO
Lucie Nováková, Mgr. Olomouc
Anežka Kočárková, Studenec
Jan Fárek , Bohumín
Jiří Mrázek, - - - Praha 3 - Vinohrady
Miroslav Bureš, Kralice nad Oslavou
Helena Štěpánková , Plzeň
Svatava Bočková, Ing. Kněžice
Jiří Glos, Ing. Zruč-Senec
Michal Dovrtěl , Ing. Brno
Eva Klauserová, Sedlčany
Petra Suchánková , Radostín
Jaroslav Křižka , Salaš
Alena Mikulášová, Ing Petrovice nad Úhlavou
Jiří Krystýn, Topolná
Jiří Krechler, Ing. Horní Jirčany
Ivan Tejnor, Praha
Marie Karlická, Praha
Milan Strnadel , Nový Jičín
Eliška Bílková , Ing. Olomouc
Drahoslav Friček, Dětenice
Běla Pišlová, Plzeň
Helena Kindlová, Havlíčkova Borová
Hana Weissová, Praha
Aleš Tichý, Janovice Nad Úhlavou
Růžena Pejřimovská, Kosova Hora
Břetislav Vojta, Kroměříž
Rostislav Dvořák , Svitavy
Petr Posledník , Praha
Hana Simunkova, Praha
Hana Vonešová , Ševětín
Zuzana Wágnerová, Třebenice
Hana Vonešová , Ševětín
Tereza Šmoldasová, Olomouc
Vladislav Čáp, Ing. Poděbrady
Jaromír Staněk, Mustr Jeseník
Radek Mora, Červený Újezd
Petra Horská , Bc. České Budějovice
Vladimír Binter, Ing, Praha 9
Dagmar Krauzová, -------------------- Skorkov
Miloslav Maroušek, Rožmitál pod Třemšínem
Kamila Girethová, Louny
Jaroslava Richterová, Mgr. Praha
Jaroslav ošmera, Znojmo
Jaroslava Čevelíková, Mgr. Popelín
Kamila Girethová, Louny
Pavel Moravčík, Uherský Brod
Josef Gireth, Louny
Hana Kudrnová , Jihlava
Jiří Tesař, Teplička 33
Jan Červenka, Beroun
Jan Wolf, Cheb
Dagmar Vaňousová, Cheb
Zdeněk Hůla, Holýšov
Marie Novotná, Děčín 3
Petra Stachová, Mgr. Vizovice
Petr Kopalová, Vavřinec na Moravě okr. Blansko
Alexandra Jarešová, Praha
Helena Janošová, Mgr. Roudnice nad Labem
Soňa Maciarzová, Plzeň
Jaroslav Janeček, Františkovy lázně
Oldřich Lukáš, Ing. Plzeň
Věra Holcmanová, Důchodce Kadaň
Pavel Khol, Jablonec nad Nisou
Jiří Kužel, Frýdlant v Čechách
Miluše Žaloudková, Brno
Ivan Kovář , Ing. Olomouc
Tomáš Uhlíř, Mgr. Hradec Králové
Zuzana Prouzová, MgA České Budějovice
Pavlina Čermáková , Psenickova Brandýs Nad Labem
Luděk Mikšík, Mikšík Šlapanice
Jaroslav Ševčík, Strážné
Alena Havlová, Ing Klatovy
Jarmila Eslerová, -- Hradec Králové
Jiří Jozífek, Jihlava
Ivana Melkusová, Melkusová Praha
Irena Fejfárková, Ústí nad Labem
Zdeňka Halová, Rokycany
Ladislav Ryzí, Horní Město
Marcela Brádková, Brádková Humpolec
Dagmar Dluhošová , Ostrava
Alena Vohánková , Cítoliby
Ivan Dubjak, Most
Yveta Košťálová, ing. Závada
Andrea Kmochová, Ing. Staré Nechanice 220
Věra Bublíková , Záhorovice
Anna Lukasova, Zlin
Alicehana Lukasova, Zlin
Vera Lukasova, Zlin
Alice Stitkovcova, Ing Zlin
Jiří Coufal, Mgr Rožnov pod Radhoštěm
Jiří Skalka, Jablonec nad Nisou
Lenka Kozáková , Loučovice
Richard Fiala, Vícov
Lucie Vavříková , Ing. Nová Role
Jiří Ernest, České Budějovice
Berta Němcová, Blansko
Tomáš Kůtek , Havířov
Radek Kubík , Strachujov
Pavel Kunert, Zábřeh
Luboš Makovička, Ing. Pacov
Irena Peikerová , Černčice
Miroslav Šmoranc, Ing. Praha - východ
Martin Uhrik, Teplice
Zuzana Beránková, Ústí nad Orlicí
Roman Fiala, mgr. Pardubice Mikulovice
Anna Poživilová, Mgr. Čáslav
Eva Čermáková, Bochov
Jan Staněk, Holýšov
Alena Juhászová, Mgr. Plzeň
Gabriela Hráská, Praha 10 - Strašnice
Přemysl Kunčický, ing Lipník nad Bečvou
petr machala, Liberec
Nataša Stäheli, Bozkov
Jiri Walach, ing. Senov
Irena DeFeo, Ing. Ostrava
Danuše Jánská, Dobřany-česka republika
Daniel Hrivňák, Mgr. PhD. Opava
Miroslav Belica, PhDr. Praha
Ludmila Vaňková , Brno
Vladimir Soldát, Ing Praha
Jindřich Kratochvíl, Praha 6 - Řepy II
Kamil Adámek, Ostrava
Marie Krejčiříková, Olomouc
Stanislav Vacek, pan Hradec Králové
Milan Javůrek, doc. Ing. CSc. Pardubice
Petr Pecka, Praha
Jaroslav KRÁL, Kostelec nad Černými Lesy
Eva Králová, Kostelec nad Černými lesy
Václav Račanský, Brno
Jiří Fuchs, Pardubice
Petr Mutina, Ostrava
Hana Brabcová, Nespeky
Petr Mutina, Ostrava
Ivan Němec, Havlíčkův Brod 1
Helena Ghazalová, MUDr. Lubenec
Filip Novák, BUČOVICE
Marta Studena, Skrbeň
Libor Vajčner, Rohatec
Michaela Sedláčková, Mgr. Opava-podvihov
Jaroslav Nápravník, Pacov
Radana Polachová, Frýdek-Místek
Ivana Cabrnochová, Plzeň
Hana Věchtová, Městečko
Pavel Skala, Ústí nad Labem
Vladimira Dolezalova, Hradec kralove
Vlastimil Kříž, Cheb
Josef Zikmund, Ing Povrly
Hana Tomova, Břeclav
Anděla Nosková, Čelákovice
Eva Holubová , Útvina
Ladislav Mihalik, Spořice
Romana Kotulanová, Mgr. Praha 5
Sylva Molčanová, Praha 6
Ludmila Trnobranská, RNDr. CSc. Praha 4 - Háje
Miroslav Kölbl, Pohořelice
Martina Hanzlíčková, Kadaň (okr. Chomutov)
Vojtěch Kýnl, Děčín
Kamil Strnad, Jistebník
Eva Králová , Úsov
Miroslav Čaněk, Valeč
antonin petružálek,
Jan Tichý, Ing. Hradec Králové
Tomáš Wylegala , Třinec
Anna Vacková, Velké Meziříčí
Drahomíra Vacková, Polná
Petr Ambrožy , Svoboda nad Úpou
Miluše Ostrčilíková , Přerov
Markéta Pallová, Zábřeh
Simona Hušková, Hoříněves 142
Pavel Cvačka , Ing. Plzeň
Věra Třísková, Nový Bor
Aleš Bieronski, Ing. Brno
Marie Tesařová, Hodonín
Václav Beneš, Benátky nad Jizerou
Zdeňka Kunická, Kunická Praha
Jiří Váchal, Postřekov
Jitka Harmáčková, Buková
René Finger, Tvrdkov
Karel Bláha, Zlín
Petra Machková Machková, Nová Paka
Libuše Vrabcová , Velké Hamry
Pavel Řehořka , Brno
Jaroslava Lonská, Týnec n.Labem
Jiřina Beinstein Lockerová, ak.mal. Kamenice -Ládví
Pavla Sobotková, Olomouc
Ivana Reichová, MgA. Brno
František Goldbrich, Praha 7
Marcela Kučerová, Kamenický Šenov
Jiří Zadina, Liberec
Marcela Petrželová, Teplice
Rudolf Wangler, Ing. Rudíkov
sylva Lochovská, Hořice v Podkrkonoší
Michaela Kozojedová, Praha
Pavla Kopková, Libušín
Hana Šťastná, Habartov
Karel Hradil, - Tučín 33, 751 16 Želatovice
Karel Hradil, - Tučín 33, 751 16 Želatovice
františek Holý, Příbram
Milan Urban, Dr.-Ing. Praha
Miloslav Holek, Letovice
Alena Liebman, Mgr. Praha
Věra Hoferová , Mgr. Prostějov
Ludmila Mašková, Ústí nad Labem
Radek Walica, Ing. Hrádek
Hana Winklerová , Zábřeh
Magdalena Skorkovská, Brno
Alex Korinek, Praha
Markéta Čechová, DiS Praha
Radoslav Ječmínek, Domažlice
Jana Zelena, Decin
František Kucej , Přerov
Jindra Fráková, České Budějovice
Lubomír Vychodil, Jaroměř
Jacek Kerum, RNDr Praha
Jiří Vaněk, Nová Paka
Marek Vláčil, Přerov
Petr Hanuš, Hradec Králové
Luděk Daič, Třebichovice
Petr Bervid, Praha
Aleš Kubíček, Brno
Hana Bergrová, ing. Praha
Jiří Miroš, Ing. Zlín
Petr Vaculčík, Ing. Praha
Květoslava Juhošová, Frýdlant
Jana Janečková, Praha
Edvard Kábele, Praha
Jan Vlček, Ostrov nad Ohří
Michael Kostrba, Ing. Tábor
Miroslav Pfeiler, Bochov
Libuše Vlčková , Litvinov
Jaroslav Beneš, Brno
Lukáš Kotásek, Bc Borovany
ROMAN ZADÁK, MOST
Zdeněk Pilař, Opatovice
Vlastimil Šimek, ing Praha 3
Petr Skopec, Lovosice
Radomír Malý, PhDr. Brno
Jan Potůček, Starovičky
Věra Matauschová, Praha 2
Jana Zocherová, Chomutov
Jana Rysová , Lom
Vratislav Pek, Zabreh na Mor
Miroslav Štěpánek, Ing. Náchod
Dana Vodičková, Praha
Karel Šedivý, ing. Dobšice
Martina Šrotířová, Bc. Zašová
Petra Malačková , Bzenec
Věra Winterová, Rokytnice nad Jizerou
Radka Houšková, Mgr. Náměšť nad Oslavou
Radek Hosszú, Hory
Štefan Taraba,
Jaroslava Rádlová, MUDr Praha 3
Kristýna Seizi, Králův Dvůr
Eva Urbanová, Praha 8
Miroslav Bažant, Ing. Česká Lípa
Jiří Hloušek, Havířov Podlesí
Milan Brablec, Strakonice
Petr Musil, Hořovice
Vladislav Konečný, Ing. BRNO
Pave Vild, Praha 5
Marcela Ivičičová, Mgr. Hodonín
Jana Havlíčková , Třebíč
Petr Větrovský, Vážany nad Litavou
Marcela Tomečková, Mgr. Odry
Daniela Pospíšilová, Kozolupy
Jana Lysáková, Mudr Znojmo
Jozef Mičko, Ing. Liberec
Zdenka Koplová, Třebíč
Olga Voříšková , Šonov u Nového Města nad Metují
Jan Hrabě, Ing. Plzeň
Petr Ježek, Ing., Ph.D. Praha 8
Radek Horský, Ing. Tlustice
ivo jelínek, Lužice
Tomáš Winter, Tuchlovice
Martin Malášek, Hranice
Olga Váchalová, Mariánské Lázně
Jana Ema Fridrichová , Lužná u Rakovníka
Ivan Vágner, prof. Ing. CSc. MBA Brno
Ludmila Johnová, Ing. Praha 2
Martin Gabryš, MUDr. Náměšť na Hané
MARIE SLÁDEČKOVÁ, ZLÍN
Jiřina Haláčková, Vlešín
Josef Tomek, Planá
Jan Rydl, Mgr. Chrudim IV
Helena Pravdova, Ing Praha
Vaclav Valeš, Tachov
Anna Kolářová, Nová Ves pod Pleší
Vladislava Ševcůjová , Prostějov
Tomáš Klimša, Ostrava
Pavel Hajžman, Plzeň
Jaroslav Zábranský, Brno
Pavel Froněk, pan Náměšť nad Oslavou
miloslav štěpánek, děčín
Andrea Vojtková, Vojtková Karviná
Roman Kohout, Havlíčkův Brod
Marta Vakešová, Plzeň 12
Anna Petříčkova , Praha
Pavel Sejrek SEJREK, Mgr Velké Meziříčí
Pavel Sobotka, Bezno
René Kremer, Ing. Fulnek
Miloš Malý, Hlinsko
Magda Petrusová, Hnojník
Jana Uličná, Uličná Janovice nad Úhlavou
Václav Hule Hule, Mutěnice 18 38601 Strakonice
Josef Kňazovčík, Bystřice pod Lopeníkem
Milena Vrbová, Mgr. Ostrava
HELENA HOFEROVÁ-KEMR, nemám PUSTINA u VYSOKÉHO MÝTA
Pavel Zdeněk, Pardubice
Vratislav Kolčava , Mgr. Jihlava
Hana Poláková, Jičín
Jiří Nováček, Praha
Miloslav Marek, Bílý Kostel nad Nisou
Anna Spěváčková, Mgr. Neratovice
Josef Šlambora, Kladno
Václav Janeček , Dobruška
Vladimír Ingr, Mgr. Zlín
Alena Ulenfeldová, Ostrava Radvanice
Barbora Zelníčková, Ostrava
Milan Němec, Ostrava Poruba
Světlana Matulová, Pozořice
Ivana Pospíšilová, Nejdek
Stanislava Šlamborová, Kladno
Václav Korsa, - Cheb
Jaromír Šuhaj, Mohelno
Jana Tomešová, Praha
Petr Zíka, Březnice
Zdeněk Kovářík, Praha 8
Jaromír Faltýnek, Mgr. Blažovice
Jana Krechlerová, Jesenice
Věra Ledvinová, Starý Bydžov
Luboš Večeřa , Drahanovice
Eva Zahálková, Plzeň
Taťána Rudolfová,
Lenka Suchanová, Děčín
Zdeňka Kamená, Mikulov
Anna Stolínová, paní Liberec 6
Jaroslav Kubalík, Judr. Praha
Iva Hrušková , Kralupy nad Vltavou
Jana Dewatová, Trutnov
Miloš Trykar, Kly
Božena Bubenikova , Mgr. Liberec
miloslav čermák, nečtiny
Jitka Purkertová, Mohelnice
Petr Ďupal, Říčany u Prahy
Věra Tyrichtrova Tyrichtrova, Tyrichtrova Praha
Anna Poláchová, Zábřeh
Marcela Urbaňáková , Ostrava
Pavlína Rudyová , Horní Počaply
St Vyhnálel, plzen
St Vyhnálel, plzen
Květa Bladičová , Chomutov
Stanislav Ross, Praha
Petra Kvasnovska, Kestřany
Zdeněk Nýdrle, Trutnov
Radek Nechuta, Ústí nad Labem
Věra Rožníčkpva, Praha
Jan Stojaspal, ing. Olomouc
Olga Dufková, BRNO
Jan Benda, Praha
Jan Havlíček, Mgr Suchomasty
Vlasta Gašparíková, Dacice
Vladislav Bednarz, Třinec
Jaroslava Hillová, Ing. Ostrava
Marek Kopčaj, Ing MgA Praha
Vlastislav Spicka, Praha
Vlaďka Sýkorová, - Karlovy Vary
Pavel Kolíček, Chomutov
Mirka Havlů, Týn nad Vltavou
Vítězslav Šmídl, Město Touškov
René Mrajca, Ing. Třinec
Jarmila Fošumová , Ing. Rychnov nad Kněžnou
Josef Radil, Úmonín
Stanislava Hofírková, ing. Olomouc
Světlana Fendrychova, žena Pilníkov
Jaroslav Raclavský, Ing. , Aut. Ing. Břeclav
Dalibor Pietschmann, Ing. Liberec
Monika Svobodová, Kralupy nad Vltavou
Libuše Pukowietzová, Vyškov
Miluše Sandra Kryslova, Klatovy
Jiří Matoušek, MUDr Terezín
Silvie Kanjugova, Vodochody
Iva Krejsová, Živý člověk Liberec
Milena Bystřická , Plzeň
JIRINA IZABELLA KROPACOVA, PRIBRAM
Jan Jirkovský ml., Ústí nad Labem
Jitka Podolská, Nový Jičín
Stanislava Blažíčková, MgA. Třeboň
Petra Řezníková , Strakonice
Jaroslav Baier, Nové Město nad Metují
Dagmar Lazárková , Ing Chynov
Helena Strnadlová, Nový Jičín
Karin Szczyrbová, Ing. Karviná
Rostislav Slavinský, Nový Jičín
Miroslav Hnilička, RNDr. Hranice
Jiřina Prouzová, Praha
Pavel Vrabec, Kbelany
Jiří Novák, Ing Kladno
Marie Slavíčková , Ing Brno
Marie Mayerová , Písek
Vasil Ihnátko , Lom
Věra Landsingerová, Strakonice
Marcela Šrámková, Praha
Marie Hniličková, Mgr. Hranice
Petr Šrámek, Praha
Dimitrij Větvinský, Brázdim
Tomáš Manda, Kostelec nad Černými lesy
Markéta Vejvodová, Mgr. Týn nad Vltavou
Olga Jiřičná, Jablonné nad Orlicí
Daniel Šupa, Brno
Anna Nováková, důchodce Jiříkov
Jana Nováková, Mgr. Krnov
Marcela Kubíčková, Mgr. Skuteč
Miloš Nezbeda, Praha
Miloslav Krul, Pán Most
Klára Vocásková, Jílové u Prahy
Irena Procházková, Luka nad Jihlavou
Jaroslav Volf, Kralupy nad Vltavou
Marie Veithová, Třeboň
Josef Gottlieb, Kamenice nad Lipou
Ludmila Fischerová , Praha
Veneta Pavlova, Kladno
Miluše Marešková, Plzeň Křimice
Kittová Jana, Mgr. Jundřichův Hradec
Karel Janda, Ing. Dobřichovice
Matěj Procházka, Luka nad Jihlavou
Julie Karlovská, Plzeň
Per Dočekal , Praha 9
Miroslav Šejba, Loker
Markéta Povejšilová, Ing. Praha
Jiří Dostál, Praha 5
Alena Šimanová, Praha 10
Kateřina Nyčová, Praha
Josef Winiarski, důchodce Ostrava-Mariánské Hory
Vlastislav Mareček, Pan Hradec Králové - Kukleny
Kateřina Slavíková, Liberec
Zuzana Kotrbáček, Káraný
Milan Pšenica , Pan Nový Jičín
Monika Švehlová, PharmDr. Plzeň
Alena 3imanová, Praha
Tomáš Martynek, Ing. Vřesina
Marie Mlsová , Cheb
Václav Marhoun, Velký Bor
Jiřina Lukášková, Planá
Petr Oldřich, Jaroměř
Marian Tobiáš, Jilemnice
Vladan Ullrich, Dražíč
Ilona Wagnerová, Ing. Dolní Břežany
Miloslav Štěpánek, Solnice
Monika Dančová, Ústí nad Labem
Petr Dolívka , Plzeň
Ivana Krupičková, Česká Lípa
Ivo Hýža, Všechovice
Jitka Klocperková, Kunice
Roman Pevný, Znojmo
Pavlína Jarošová, Kralupy nad Vltavou
Helena Bláhová, Zlín
Milena Cimerhanzlová , Netolice
Anna Myšková , Ing Pardubice
František Mlčák , Holešov
Lada Kadlecová , Havířov
Hana Skurák , Velká Bíteš
Dagmar Karlikova, Černošice
Radka Rosáková, Nový Bor
Jitka Gajdošová, Praha
Miluše Šedivcová, Plzeň
Ján Štetina , Ing. Velká Bystřice
Pavel Hruby, Osek
Ladislav Kaiser, Luby u Klatov
Jana Šmídová, Nový Bor
Božena Bořková, Mgr Plzeň
Miroslava Sukeníková , Ing. Opava
Hana Fišerová, důchodce Liberec
Ladislav Ostrák, Třinec
Monika Chylíková, Chylíková Mirotice
Lubomír Maren, Ostrava
Miroslav Hamele, Ing. Zlín
Ivan Rut, Ing. Úvaly
Karolína Rutová, Úvaly
Alena Plachá, Praha
Skokanová Milada, Brno
Jiří Bobr, Ing. Hradec Králové
Jitka Piková, Praha 5
Petr Martínek, Poděbrady
Vladimír Buk, ing. Olomouc
Hana Jílková , Staříč
Lucie Martínková, Poděbrady
Jiří Koníř, Pardubice
Iveta Zdeňková, Bílina 1
Pavel Loskot, Ing. Ústí nad Labem
Vratislav Hrubý, Přes 3,p.Hostouň
František Kamenický, Vejprty
Pavel Spěváček, Radnice
Eliška Kuliková, Ústí nad Labem
Radka Loskotová, Mgr. Ústí nad Labem
Jana Karásková, Rokytnice nad Jizerou
Karin Ticha, Broumov 1
Milan Krčil, Liberec
Květoslava Trávníčkova , Písek
Daníel Veselý, Silůvky
Vladimír Kočí, Pan Šternberk
Martina Czyžová, Hradec nad Moravicí
Marcel Rehberger, vodochody
Václav Honc, Hrob
Richard Miksa, Varnsdorf
Gabriela Šmejkalová, Praha 4 Točná
Milan Kuželka, Postřekov
Vladimir Durchanek, Žamberk
Alena Capratová, Praha
Martin Moučka, Znojmo
Dagmar Rousová, Kuřim
Marie Černá, Praha 9 U Schodů 337/15
Jaroslava Missottenová, Chvaletice
Dita Jiřičná, Praha 9-Prosek
Jana Neoralová, Neoralová Ostrava
Jana Dunovska, Město Touškov
Július FARAGÓ, Ing. Valašské Meziříčí
Danuše FARAGÓ, Valašské Meziříčí
Ruzena Radová, Buš
Iveta Masná, Zlín
Josef Vavřík, Nový Jičín
jana Zdražilová, Cheb
Milada Priorová , Ing. Praha
Miloš Svoboda, Počátky
Milan Ondroušek, Polička
Blanka Hartmannová, Opava
Miroslava Langerová , Paní Kašperské Hory
Miluše Kadlecová, Plzeň
Eva Modrá, Liberec
Eva Třečková , DiS Litobratřice
Michael Dražan, Praha 11
Jiří Horák, Havlíčkův Brod
Jiří Hamouz, Ing. Libochovičky
Jana Jarková, Český Krumlov
Marie Raisová, 270 08 Hředle 164
Lidmila Sirotková, Mgr. Praha
Milan Vrána, Vrbno pod Pradědem
Stanislav Buchar, Jičín
Jindřich Werich, Praha 8
Hana Kubicová, Bc. Brno
Milan Horák, Přítluky (okres Břeclav)
Ladislav Kadlčík, Prostějov
Jana Machoňová, Machoňová České Budějovice
Kateřina Venderová , Most
Helena Dvornická, Teplice
Petr Čáslava , Ostrava Poruba
Dušan Vácha , Tábor
Zdeňka Procházková , Brno
Jiří Pavel, Praha 9
Jiřina Malíková, Praha 9
Vladimír Dražan, Ing. Plzeň
Alena Polivková , Brno
Eva Hamouzová, Libochovičky
Vladimír Milis, Ing Uherské Hradiště
Gabriela Ginčova , Nové Město pod Smrkem
PETR KABRHEL, Praha 3
Petr Lapeš, Brno
Jaroslav Pospíšil, Ing. Veselí nad Moravou
Jana Morozová , Perštejn
Vladimira Vlckova , Trento
Miroslav Grepl, Ing Suchdol u Prostějova
Ludek Zelenka, Brno Modrice
Blanka Tomsová, Praha 10 - Petrovice
Eva Drvotová, Horní Bříza
Vladimír Kašpar , Bc. Místo
Harald Košvanec, Přestanov
Jiří Ciompa, pán Ostrava-Poruba
Jaroslav Jirka, občan ČR Pardubice
Marcel Bartoň , Frenštát pod Radhoštěm
Jitka Kubinová, Markvartice 75
Jaromír Staněk, Mustr Jeseník
Josefa Hrubá, Důchodce Lanškroun
jiří charbulák, Ostrava
Miluše Šnajdarová, Praha 5 Stodůlky
Jiří Novák, Bítovčice
Alena Vítkovs, Jihlava.
Otto Strnad, Tábor
Pavlína Mensová, Horní Beřkovice
Jaroslava Machová , Olomouc
Věra Jirková, Pardubice
Josef Juhas, Ing. Ústí nad Labem
Jana Stechova, Strakonice
František Měrka, Ostrava
Pavla Hantychová, Horní Beřkovice
Jiří Machanec, Opava
Jiří Liška , MOST
Vladimír Riegel, Ing. České Budějovice
Pavla Hantychová, Horní Beřkovice
Bohumil Holakovsky, Golčův Jenìkov
Dara Součková, Součková Liberec
Renata Vostrá , Pchery
Josef Mensa, Horní Beřkovice
Stanislav VACULÍK , -------------------- KOLÍN II
Otto Dušil, České Budějovice
Václav Strnad, Pacov
Michaela Kňákalová , Železné
Martin Petras, Luže
Josef Brožek, Brožek Pardubice
Šárka Petrasová, Luže
JAROSLAV Havel, RUMBURK
Miloslava Čermáková, Moravská Třebová
Miroslava Procházková, Ostrá
Jaroslav Charvat, Soběnov 11
Petr Kucera, Beroun
Blanka Helclová , Varnsdorf
Jiří Škývara, Železná Ruda
Jiří Schneider Schneider, ing. Slavkov u Brna
Jana Vebrová, Plzeň
Vendula Škývarová , Železná Ruda
Jiří Buben, Děčín
Milan Pudzich , Ostrava
Olga Vodrážková, Praha
Daniela Vopravilova, Pani Chyšky
Michal Šulc, Bc. Jindřichovice pod Smrkem
Natalie Trhlikova, Bělkovice
Vladimír Hořejš, Praha 6
Miluše Ponzerová, ing. Praha
Libuše Vondrášková, mgr. Brno
Karel Bubeníček, Dolní Bukovsko
Karel Linhart, Telnice
Jana Hanusková, Kdyně
Jiří Šeba , Blovice
Ladislav Hanuska, Kdyně
Jana Jankovičová, Benátky nad Jizerou
Jiří Omasta, Tachov
Roman Hroch, Benátky nad Jizerou
Jiří Omasta, Tachov
David Čaja, Hovorčovice
Jaroslav Henzl, MUDr. Praha 5
Dana Lhotkova , Ing. Plzeň
Eva Justová, Nové Město nad Metují
Josef Schöndorf , Petrovičky
Vladimíra Králová, Zbraslavice
Lucie Matošević, Vejprnice
Marek Pošvic, Liberec
Pavel Franta, Praha
Tereza Polanová, Podmokly
Ivana Chladilová, Milotice
David Dlouhý , ing Pustiměř
Marie Pavlištíková, Mladá Boleslav
Milena Vrbová, Mgr. Ostrava
Werner Novák, ing. Brandýs nad Labem
Milan Jankov, Hanušovice
Magda Pelikánová, Praha
Tomáš Stávek, Němčičky
Miroslav Valenta, Promped Krnovm
Hynek Posselt, Jablonec nad Nisou
Jiří Blaha, Ing. Kosmonosy
Vitezslav Podivinsky, MUDr. Svitavy
Václav Ondráček, Česká Lípa
Josef Liška, Praha 9
Jaroslav Charvát, Soběnov
František Mejstřík, Chlumec
Eliška Moricová, Ostrava
František Málek, Kralupy nad Vltavou
Hana Zemanová , Mgr. Chyšky 132
Petr Šesták, JUDr. Praha 4
Věra Novotná , Praha
Monika Mlsnová, Doksy
Vladimír Čajka, Ing. Uherské Hradiště
Jitka Šlachtová, Sobotovice
Jana Dušková, 109 00 Praha 10
Jiří Hála, Ing. Praha
Jaroslav Nygrýn, MUDr. Plzeň
Jiří SVOBODA, PRAHA
Pavel Janda , Praha 6
Jaroslava Fišerová, Zbraslavice 1
Václav Komrska, Jesenice-Zdiměřice
Ladislav Hrabý, Sušice
Tomáš Vomáčka, Nové Město nad Metují
Anna Lattischová, Kynšperk nad Ohří
Jitka Zelenková , Doksy
Michal Zelenka, Doksy
Dagmar Bártková , Bc. Zlin
Kamila Mašková, Městečko Trnávka
Renata Křižanová, Němčice 78
Jaroslav Mikulík, PhDr. Uherské Hradiště
Blažena Harrerová , Opava
Dagmar Novotná, Brno
Jaroslav Jakl, Libřice
Barbora Cichonova, Praha
Marek Greill, Harrachov
Marie Dubnická, Plzeň
Eva Housková, Bc. Louny
Jaroslav Cuhra, Ing. Plzeň
Jana Bozová, Most
Miloslava Kratochvílová, Praha 6 - Řepa II
Iveta Černá, Černá Horní Počaply
Monika Myslikovjan Lazecká , Moravská Třebová
Hana Baggaley, Česká Lípa
Jindřich Dziuba , Ing Jáchymov
Milan Voska, pan Česká Lípa
Jana Stránská, důchudce Ostrov nad Ohří
Šárka Peterková, Nemám Ústí nad Labem
Alena Doležalová , Mnichovo Hradiště
Květuše Kubíková , Újezdeček
Josef Pláteník, Ing. Kroměříž
Ludmila Burešová, Havířov-Suchá
Petr Háčka, Brno
Karel Holát, Libějovice
Jana Medvedova, Hranice
Jaromir Vaculik, Ing. Prusinovice
Markéta Kohoutková, Ing. Praha
Dobroslava Pezlarova, MGR. HORNI CEREKEV
Vladimír Křivonoska, ing. Ježov
František Bečka, Milevsko
Pavel Humeňuk, Červený Kostelec
Milena Frýbová, praha
Olga Brčicová, Karviná
Petra Prčková, Kaznějov
Jaroslava Špačková, Te
Lída Herrmanová, Karviná-Ráj
Marie Zíková, Praha 6
Jitka Kopčová , Kovářov 160
Blanka Vlková , Slaný
Pavel Sedlák, Spojil
Miloslav Sedláček , Borovany
Eva Zoubková, Dobříš
Hana Jarošová, MUDr. Ivančice
Jaroslav Král, Kopidlno
jan peterka, plzeň
Zdeňka Blassová , Jindřichův Hradec
Petr Nosek , Plzeň
Petr Ambrůz, Otrokovice
Světlana Sedláčková, Borovany
Eva Václavíková, Brno
Yveta Zwischenberger, Mgr. Praha
Tomáš Soukup, Vodňany
Martin Riffler, Zvole
Martina Žižlavská, Nedakonice
Kalikratis Filipidis, Říčany u Prahy
Jan Varga, Hrádek nad Nisou
Ctirad Bžoněk, Rohatec
Julie Miller, Plesná
Věra Vítková, Praha 4
Radka Nejezchlebová, Mohelnice
Jana Štěpničková, Klatovy
František Bína, Praha
zdeněk buchar, martinice v krk.
Tomáš Žďárský, Brno-Starý Lískovec
Jarmila Šímová, Žatec 1
Henrieta Zikanova, - Praha
Jozef Pospíšilík, Hranice
Václav Louvar, Holetín
Zuzana Svatá, Libějovice
Josef Matějka, Vůsí
Karel Vik, Ing. Jaroměř - Josefov
Daniela Urbánková, Důchodce Čáslav
Jaromír Němec, Ostrava - Zábřeh
Eva Řeříchová, Písek
Štefan Ciganik, Žirovnice
Štěpánka Vrabcová , Česká Lípa
Ivana Záhrubská , Teplice
Zdeněk MIKULA, MVDr. JABLONNÉ NAD ORLICÍ
Pavel Boháč , Krupka
Božena Štěpánková , Pěnčín
Antonín Šauer, MUDr Praha
LIBOR GNIDA, HAVÍŘOV
Zdena Pavlíková, Bc. Slavkov u Brna
Helena Pellarová , MUDr. Brno
Eva Ludvíková , Mladá Boleslav
Miloslav Brouček, Radenín 64, 39120
Juraj Kleiner, Mariánské Lázně
Iveta Chvátalová, Mgr. Ph.D. Šumperk
Jan Polanecký, Řevnice
Jiří Pešat , Hukvaldy
Ludmila Nováková, Hradec Králové
Jan Klimeš, Ing. Kamenný Přívoz
františek souš, Doubravice nad Svitavou 436
Radomír Figalla, 74213 Studénka
Richard Hradec, Praha
Hynek Beran, Česká Třebová
Luboš Hess, Sušice
Jaroslav Dolanský, Zlín 5
Dana Šianská, Louny
konstantin stanko, ing. Most
Marie Nedvídková, Benešov u Prahy
Martin Heinz, Plesná
Lenka Šrámková, Beroun
Jiří Matoušek, Dolní Dobrouč
Jiří Karbusický, Ing. Mimoň
petr heřman, boreč
Eva Luftová, Plzeň 1
Jan Šerý, Kamenný Újezd
František Konečný, Tábor
Šárka Vondráčková, Kolín
Frantisek Toula, Čerčany
Olga Lieberzeitová, Tišnov
Petr Brech, Český Krumlov
Libor Vondráček, Nová Ves I
Olga Sosvorová, Nýrsko
Jan Platoš, žulová
Oldřich Čížek, Ing. Brno
Daniela Bösserová, Sádek u Poličky
MIROSLAVA SAPÍKOVÁ, JAROMĚŘICE NAD ROK
Lucie Mašatová, Mnichovice
Anna Pavelková, Karolinka
Ondřej Coufal, Opava
Ondřej Suchopár, Zdiby
Karel Vymětal, Ing. Havířov
Vladimír Paleček, Mnichovice
Jan Čáka, Příbram
Vlastimil Valenta, Ostrava
Roman Wagner, Kopřivnice
František Novk, Kutná Hora-Vnitřní Město (okres Kutná Hora)
František Brettschneider, Radvanice
Pavel Chromík , Poběžovice u Přelouče 18
Šárka Dlouhá, Radvanice
Petr Šupík , Opava
Stanislav Menšík, Mgr. Svitavy
Blažena Roskovcová, Nýřany
Tomáš Novotný, Mgr. Vlkov
Jarmila Kružíková, Praha
Iva Vacková, Praha
Eva Černohorská, Mladá Boleslav
Božena Menšíková, Mgr. Svitavy
Alexandr Veselý, Mouřínov
Zdeněk Vlček, Česká Lípa
Miroslav Rozmara, Loanhead
Lenka Hanušová, Mladá Boleslav
Antonín Malý, Náměšť nad Osl.
Jan Poláček, Všenory
Libor Balga, Bc. Břeclav
Marie Luňáčková, Zlín
Jana Poláčková, Všenory
Helena Hubená, Jihlava
Zdenka Kunčická, Lipník nad Bečvou
Yvetta Blažková, Kytlice
Oldrich Pantucek, Kromeriz
Ivana Legátová, Kladno
Miriam Valentová , Praha
Josef Pifl, Bílá
Emilie Mužíková, Mgr. Borovnice
Josef Škoda, Králův Dvůr
Andrea Škodová, Králův Dvůr
Roman Sklenička, Rakovník
Marie Mráčková, Ostružno
Jan Hlous, Ing. Hvozd
Jaromír Mráček, Ostružno
Věra Neterdová, Praha 4
Miluše Šotolová, Krňany
Jan Havlíček Havlíček, Olomouc
Hana Langley, Mgr Karlovy Vary
Jan Škývara, Železná Ruda
Zdeňka Kostelecká , Třebíč
Pavel Kubovský, Veselíčko
Viktor Suchochleb, Praha 4
Drahomír Chmelař , Zlín
Marcela Černá, Mgr Kutná Hora
Jindřiška Baumruková, Ing Brandýs nad Labem
Zdena Klimova Klimova, Klimova Polička
Lenka Fadrná, Letovice
Hana Kolisková, Brno
Miroslav Koupil , Olomouc
Dárka Kašíková , Ostrava
Lucie Šafránková, Velké Přílepy
Kamil PRUGER, PRUGER Trpin
Karel Vávea, ing. Brno
Jiří Bambula , MVDr. Třešt
Slavoj Slavík, Mgr. Opava
Marian Bobko, Neratovice
Danuše Bambulová , Mgr. Třešt
Marie Šabinská, Prostějov
Jaroslav Štěpán, Ptice
Luboš Leksa, Liberec 14
Věra Kudlová, Cheb
Marie Lachoutová, Neratovice
Svatava Špundová, Zábřeh
Vladimír Ondroušek, Ústí Tisá
Marie Kováčová, Žďárky
Vladimír LYSÝ, ing. Batelov
Blažena Zelinková, Ostrava- Poruba
Josef Ištványi, Klatovy
Zdeňka Dolská, Luka Nad Jihlavou
Hana Rihova, Praha
Svatava Schilbachova , Ostrava
Dagmar Karbanová, Teplice
Jiří Pres, Vracov
Dag Raška, Ing. Praha
Blanka Taucová, Praha
Milan Vodák, Ing., CSc. Třebíč
Zuzana Stojanová, Bečváry
Petr Přívětivý, Ing. Karlštejn
Ludvík Filip, Ing. Ústí nad Labem
Hannah Trávníčková, Ing. Praha
Zuzana Spurná, Bor
Iva Brejčáková, Znojmo
Jiří Líčko, Sokolov
Yveta Sekáčová, Bílovice nad Svitavou
Ivo Batelka, Jaroměř
Evžen Černý, Praha
Jan Matouš, Ing Čestín
Miroslav Tichý, Kutná Hora
Pavel Slaný, Plzeň
Petr Janeček, Praha
Marie Novakova, Horni Jeleni
Vojta Sebr, Praha
Iveta Chuda, Prostejov
Jana Šeclová, Votice
Veronika Tomášová, Tábor
Jana Brožová, Kašperské Hory
Jana Kučerová, Ing. Brno
jitka Olbertová, Praha 11
Ivan Lehký, Desná v Jizerských horách
František Stockinger, Praha
Věra Zelenková, Bc. Česká Lípa
Edgar Pachta, Brno
Alena Smejkalová, Brno
Jana Zemanova, Hromnice
Martin Lexa, Polná
Václav Pejsar, Ing. České Budějovice
Hana Bolckova , Valašské Meziříčí
Monika Tůmová , Ing. Praha 10
Pavel Kulhánek, Krpy
Jana Kulhánková, Krpy
Irena Zemanová, MOST
Pavla Fraitová, Praha
Eva Petrziková, Znojmo
Eliška Wolochová, Bc Golčův Jeníkov
Marcela Klubrtová, Opocno
Jiří Paleček, Lipová lázně
Libuše Štosková, Mgr. Praha 10
Antonín Švehla, Ing. Plzeň
Lenka Horehleďova, Praha
Tom Bláha, Český Krumlov
Iveta Justová, Nyklovice
ALENA LEVKOVÁ, KRÁSNÉ ÚDOLÍ
Iveta Havlová, Ostrava
Helena Ryšavá, Ing. Planá
Bohumil Dvořák, Slaný
věra schmidová čeporánová, -- Praha 10
Jan Kulič, DiS. Kolín
Broňa Vontorová, České Budějovice
Blanka Chrástecká , Cheb
Aleš Rada, Praha 6
Marie Uhlířová, Praha 11
Jaroslav Domiter, Ostrava
Alena Šrubařova, Ostrava
Jana Jíšová, Praha 10
Jindra Fikarová, RNDr. Praha
Marcela Horova, Praha
Petr Jarkovsky, Pan Nove Mesto nad Metuji
Čestmír Doležálek, Krajková
Vladimír Helsner, Ing. Ostrava Poruba
Milena Šebelová, Struhařov
Radka Čížková, Jílové u Děčína
Tomáš Benda, Vrchotovy janovice
Daniel Voneš, Ševětín
Helena Štěpaníková, Praha
Břetislav Baláš, Týniště nad Orlicí
Dana Zedeková , Troubsko
Čestmír Javorek, Karviná
Iveta Ministrova, Znojmo
Jaroslav Bábík, Šardice
Eva Pietrova, Bystřice
Karel Vacula, Velké Hostěrádky
Renata Šťastná, Děčín
Jana Kofrova , Mgr. Bakov nad Jizerou
Miroslava Pavlicová , Frýdlant nad Ostravicí
Petr Michálek, Ing Radostín nad Oslavou
Petr Kladníček , Český Těšín
Oldřiška Vítková, Vítková Ostrava
Roman Jírů, PhDr. Praha 14
Květoš JUREK, Valdíkov
Romana Rasova, Velké Heraltice
Jaroslav Turoň, Havirov
Vladimír Kuchař, Ing. Valašské Meziříčí
Michal Rott, Praha
Zdenka Frydrýšková, Mgr. Přerov
Jaromír Čejka, Olomouc
Michaela Wimmerová, MUDr Karlovy Vary
Jana Majerová, Svinařov
Petr Kropáč , Šternberk
Petr Kropáč , Šternberk
Kateřina Pešová, MUDr. Vysoké Mýto
Jaroslava Kudlová, Ostrava Muglinov
Blanka Křešničková, České Budějovice
Antonie HARAZIMOVÁ, KRALOVICE
Milan Chaloupka, Pardubice
Jan Harazim, Kralovice 39
František Kamenický, Vejprty
Blanka Frischholzova , Karlovy Vary
Renata Fialová, Praha 4
Jana Zatloukalová, Klučov
Miroslav Beňa, Česká Ves
Václav Kropáček, Strakonice I
Janka Janotova , Horažďovice
Marcel Rech, Zlín
Rudolf Šnajder , Pohořelice
Monika Marounková, Dolní Podluží
Hana Švecová, Dolní Podluží
Magda Suchá , MVDr Vranov
Aleš Kosmák, Nový Bor
Miloš Zdražil , Cheb
Miroslav Šimek, Ing. Ostrava
David Pusch, Liberec
Daniel Hanuš, Staré Město pod Landštejnem
martin stejskal, Hradec kralove
Denisa Čudová, Mgr. Karviná
Helena Hybsova, Valmiera novads
Hana Vyjídáková, Šternberk
Tomáš Kolínek, Ostrava
Miloš Novák, Ing. Praha
Helena Kolínková, Ostrava
Ivan Doležal, Dr h.c. Vrchlabí
Radek Nussbaum, Bc. Veverská Bitýška
Richard Nejman, Čelákovice
Lada Stránská , Libchavy
Vladimír Křovák, Hradec Králové
Eva Frýdová, Martiněves 23
Radka Lesniaková, Most
Michael Blažej, MUDr. Praha
Ivana Vincencová, Mgr. Praha
Milan Macák, Mgr. Nymburk
Milan Šimáček, Ing. Brno
Libuše Pazáková, Rakovník
Jan Voch, Teplice
Markéta Čepelíková, Smržovka
MILOSLAV HÝBL, Česká Třebová
Juraj Rusňák, Topoľčany
Vladimír Rošinec, ing. Dobřejovice
vaclav sramek, vimperk
Pavel Čížek, Ostrov u Bezdružic
Ivana Kötzová, Nymburk
Michal Gelnar, Praha 5
marcela holčáková, Ostrava - Poruba
Pavlína Vilímová, Mgr. Praha
Jiřina Veselá, Děčín
Ingrid Šancová, Brno
Zoran Ujević, Praha
Jitka Štolcová, Praha
Pavel Kalabus, Holešov
FRANTIŠEK Konšel, KŘENŮVKY
Ludmila Matoušková, Bc. Doubravice u Strakonic
Marcela Chaloupková , Jablonec
Alice Zigová, Mgr. Hukvaldy
Milouš Košvanec, Běrunice
zdeněk sedlék, náměšť nad oslavou
Jaroslav Pecka, Ing. Třebíč
Petr Michalů, Mgr. Irkutsk
Veronika Musilová , Bělá bad Radbuzou
Zdeněk Flégl, Dvůr Králové nad Labem
Petr Seidel, Ing Hradec Králové
Zdeňka Krausová, Louny
Petr Holec, Mladá Boleslav
Milan Burda, Ing. Děčín
Jan Křepelka, Chomutov
Vladimír Kubík, Plzeň
Hana Sovová , Zákupy
Anna Vacková , Praha 9
Jiří Voráč, ing. Praha
ludmila hoplíčková, Mgr. Zábřeh
Eva Votrubcová, Ing. Mírová pod Kozákovem
Věra Houtová Vlkova, Kamenicky Šenov
Stanislav Zeman, Karlovy Vary
Iva Frantová, Praha
Antonín Blomer, JUDr. Harrachov
Václav Dvořák , Brno
Jitka Adámková, Přerov
Pavel Tobolka, Třesovice
Karel Zíka, JUDr. Praha
Marie Machová, Uh. Hradiště 5
Jiřina Slavíková, Karlovy Vary
Libor Kaňa, Bc. Havířov
Martin Ručka, Otrokovice
Katerina Krocova, Ittigen
Milan Valehrach , Brno
Jaroslava Kaplová, Brno 16
Zdeňka Hanelová, Olomouc
Romana Kučerová , České Budějovice
Milan Jasník, Opava
Arnošt Gorecký, Slavičín
Štěpán Knichal, Luby
Jaroslava Louženská, Mgr. Písek
Čestmír Pohludka, důchodce Horní Lhota
Ivana Hovorková , Liberec
Libuše Louženská, Písek
Pavel Janouskovec, Manětín
Lucie Kamenická, Ing. Vejprty
Alena Stryková, Beroun
Jiří Havelec, Městec Králové
Antonín Dvořák, Most 1
Ludmila Bernášková, Praha 5
Věra Roubalová, ---- Kojetín, okr. Přerov
Ilona Imríšková, Podbořany
Daniel Valeš , Vejprty
Jaroslava Čiháková, Praha
Zdenka Niklová, Vracov 1133
Jaroslava Polochová, Frýdek-Místek
Eliška Malá , Skrivany
Helena Wavrečková, Vranov u Brna
Daniela Varcabová , Jablonec nad Nisou
Alena Čermáková, Říčany
Tomáš Seko, Teplice
Miroslav Hamza, Mgr. Kladno - Kročehlavy
David Ručka, Spálov
Jiří Hejl, Semily
Eva Jungmannová, Mgr. Praha
Petr Kochman, Ing Šťáhlavy
Vojtěch Bartík, prom. mat, CSc. Praha
Pavel Denkscherz , Klatovy
Ilona Valentová, Kostelec n. Č. l
Hana Děrgelová, Rychvald
Mare Kovařík , Podivín
Irena Svobodová, Ing. Brno
Milan Řiháček, Brno
Jiří Velehradský, Malešov
Milan Křikava, Jihlava
Andrea Šimečková, Mgr. Zlín
Stanislav Ježek, Nová Paka
Helena Marunova, Praha 6
Lenka Štětinová, Příbram
Jan Dvorník , Zlín
Zdeněk Zajíček, Ing. Rychnov nad Kněžnou
Slavomír Tomčák, Ing. Plzeň
Arnold Grega, ing. Praha 15
Eva Gocalová, Trojanovice
Dušica Zimová, Praha 6 - Břevnov
Pavel Škvrna, Ing. Hradec Králové
Eva Hanáková, Brno
Marie Hejzlarová, RNDr. Praha 2
Věra šantínová, Plzeň
Marie Pavelcova, Velké Meziříčí
Vladimir Havelka, Liberec 5
Jan Nejedlý, Jiřetín pod Bukovou
Josef Pavelec, Velké Meziříčí
Lena Zámečníková, Ing. Dlouhoňovice
Zuzana Spudichová, Liberec 8
Danuše Osičková, Dolní Kounice
Libuše Faitová, Radonice
Jiří Vopenka, Hořice 59
Tomáš Bednařík, Brno
Zdenka Krůtová, Podbořany
Alena Šrubařová, Ostrava
Lenka Hrušková, Ing. Praha
Vlasta Absatzová, Mgr. Brno
Iva Albertová, Brno
Zdeněk Čermák , Praha
Vendulka Novotná, České Budějovice
Pavel Šteiner, Javornice
Vlastimil Štukavec, Praha
Eva Aronová, Aronová Kamenice
Jana Juřinová, Lysice
Lída Veselá , Jičín
Lukáš Veselý, Jičín
Karel Čermák, Hrochův Týnec
Květa Pacholíková Pacholíková, Dobřany
jitka havelková, mladá boleslav
Eva Hlasová, ing. Strážov
František Urik, Ing Lužná u Rakovnika
Jiří Neradil, Babice
Leonard Drozd, Olšany u Prostějova
Lenka Uriková, Mgr. Lužná u Rakovníka
Jaroslav Randus, Velká Kraš
Daniela Ungerová , Mär.Lázně
Květoslav Jelínek, Přelouč
Jaroslav Šťastný , Kladno
Irena Noskova, Ing. Prusanky
Stanislav Kadlec, Telč
Jiří Novotný, Ing. Meziměstí 3
Pavel Vrána, Ing Bystřice pod Hostýnem
Petr Černý, Praha
lrena Ježková , Ostrava
Petr Varhaník, Praha 2
Jiří Pinda, Lužice
Jaroslav Jeřábek, Kolín
Olga Douderova, Pani Mělník
Jiří Ohem, Litvínov
Jiří Sukeník , Opava
PAVOL ANDEL, LITOMĚŘICE
Jiří Kiliánek, JUDr. Praha
Jana Štěpánková, Mgr. Smědčic
Jaromír Jan Chaloupek, Tučapy u Soběslavě
Vladimíra Štefcová, Česká Republika
Rudolf Přerovský, Brno
Pavel Skuhra, neni Praha
Alena Strommer, Klosterneuburg
Milan Kajnar, Jeseník
Radek Dvořák, Frýdek-Místek
Vít Štěpánek, Ing. p. Břasy
Josef Drešer, Hradec Kralové
Jan Ištvánek, Hodonín
Martin Uher, Uherský Brod
Tereza Sučíková, Bc. Kaplice
božislav Krpelík, Karviná
Jaroslav Majtáň, Rožnov pod Radhoštěm
Josef Slavík, Ing. Mimoň
Kristýna Kasýková, ing ŘEPÍN
Petr Kočí, Doubrava
Ivana Pěšíková, Trnova
Pavlína Čvančarová, Nová Včelnice
Andrea Sobotová, DiS. Kamenice nad Lipou
Ludmila fPlíhalová, Mšec
Eva Hlavatá, - Žandov u České Lípy
Jarmila Šigutová, . Frýdek Místek
milada marková, Cheb
Ivo Přichystal, Ing. Brno
martin ross, písek
Karel Stehlík, Lhenice
Josef Měcháček, Lhota u Lysic č. 29
Jaroslav Janda, Proseč pod Ještědem
Andrea Nesvadbová, Bozkov
Alena Řehůřková, Břeclav
Iva Brožová, Praha
Zuzana Dohnalová, Trhové Sviny
Ladislava Štolcová, Praha 6
Pavla Šrámková, Buš, Praha-západ
Ivona Juchelková, Mgr. Sázava
Jiří Matušínský, Praha
Oldřich Schejbal, Náchod
Josef Kachník, Ing Nivnice
Eva Ertlová, Hradec Králové
Radka Vladařová, Vítkov 3
Monika Veselá , Praha
Milos Kopecky, Plzen
Ludmila Kopecka, Plzen
Milan Jíša, Ing. arch. Praha 10
Dana Růžičková, Ing. Podbořany
Dana Šrůtová, Praha
josef cetl, znojmo
Jana Mokrá , DiS Ostrava
Renata Čmeliková , Katusice
Tomáš Mareček, Vážany 179
JIŘÍ POVALA, MILOVICE
jiří Kobr, Praha
Karol Polák, Dnešice
jarmila malaníková, Brno
Helena Pařízková , Jablonec nad Nisou
Renata Hanková , Praha 10
Miloslava KAČICOVÁ, Mgr. Nezabylice
Jan Pesek, JUDr. Vlčí Hory
Pavel Podmanický, Bc Chomutov
Pavel Matejov, Boleradice
Marta Harapátová , Ing. Praha
Martina Petroušková, Lipová
Blanka Gubánová, PhDr. Praha 9
Zdeněk Heweroch , Pan Děčín
Marie Jarošová, Ing. Strážnice
Anna Sílová, Praha
Jiří Kadeřávek, Jindřichův Hradec
Veronika Remišová, Kadaň
Věra Bačkovská , Jihlava
Jan Miltner, Soběslav
Vladimír Sobotka, Mgr. Vilémov
Petra Pecháčková, Letovice
Petr Skokan, Ostrava
Ludmila Toboláková, Polichno u Luhačovic
Lenka Kuthanová, Ing. České Budějovice
Lucie Prášková), Tábor 2
Jana Kotolová, Adamov
Ludmila Barbier, Středokluky
Miroslav Chvát , Moravská Třebová
Marie Kopčová, Tachov 1
marek hlavatý, kutná hora čr
Miroslav Válek, Havířov 4
Katerina Pejchalova, Praha 5
Pravoslava Kučerová, Zruč nad Sázavou
Mirek Šourek, Zlatá Olešnice
Dagmar Klempířová, Česká Lípa
Zdenka Štarmanova, Česká Třebová
Ivan Petrásek, Kladno
Stanislav Štarman, Česká Třebová
Dita Rozumková, MgA. Slušovice
Vera Teasarkova, Teasarkova Loučky 59
Dana Zemanová, Velké Meziříčí
Jana Lund, Pracovni terapevt Furulund
Vladimír Bukač, Mgr. Praha
Václav Potužník, Zlín
Ivo Weissar, Moravská Třebová
Marie Malá, Bystřice nad Perštejnem
Zdeňka Víceníková, Bc Uherský Brod
Marie Charvatova, Sobenov
Anna Pavlacká, Šenov
Václav Chromulák, Frýdek-Místek
David Šuba, Ostrava
Petra Pokorná , Plzeň
Dalibor Fiala, Plzeň
Ottilie Kusová , Návsí
Zdeněk Stieber, Praha
Pavel Bartečka, Návsí
Dagmar Dondová, Broumy
Simona Halodová, Kroměříž
Pavel Braniš, Ing. Praha
Jan Outrata, Veselíčko (u Lipníka nad Bečvou)
Katarína Jelínková, Ing Chrastava
Martin Kroll, Mgr. Liberec
Šárka Botlíková , Ing,MBA Petřvald
Petr Stupka, Hroznětín
Jan Lipský, Ing. Šestajovice
Mlena Šedivá, Praha 10 Strašnice
Zbyněk Antoni, Brno
Gabriel Vach, Netvořice
Petr Kolář , Komorní Lhotka
Milan Procházka, Liberec
Roman Bureš, Plzeň
Michal Noha, Dolní Bousov
Milada Rampasova, Žatec
Eva Hrušková, Herink
Jana Nejedlá, Jiřetín pod Bukovou
Eva Leinart, MUDr. PhD. Murfreesboro
Monika Barková, Hradec Králové
Marek Otradovský, Bc Dolní Lánov
Martin Procházka, Mgr., Ph.D. FRÝDEK-MÍSTEK MÍSTEK
Josef Souček, JUDr., CSc. Praha 12
vĚRA PELCOVÁ, Horní Branná
Jana Novotná, Tábor
Josef Novotný, Tábor
Pavla Jurková, Praha 4 - Chodov
Martin Torma, Zlín
Ludmila Růzhová, Český Krumlov
Alena Fraňková, Praha
Eva Kilianová, Cheb
Soňa Benešová, Proseč
Mirek Koubek, Proseč
Karin Šimurdová , Havířov
Jan Hlavinka , České Budějovice
Jana KVĚTOUNOVA, SRUBEC
Zdenek Květon, JUDr. Praha 4 - Kunratice
Drahomíra Kučerová Kučerová, Otrokovice
Běla Nedorostová, Horní Bělá
Jana Difková, Dublovice
Renata Wettstein, Bc. Hausen am Albis
Jiří Ondrášek, Vítkov
Petra Sedláčková, Sedláčková Nýřany
Tomáš Kowalczyk , Strančice
Bohumil Bubeník, Miroslav
Irena Hájková , Zliv
Martina Dittrichová, Plzeň
Jaroslav Holý, JUDr. Plzeň
Věra Holá, Bc. Plzeň
Jitka Pospíšilová, Malotice
Marta Kyselá, Rozseč nad Kunštátem
Věra Seifertová, Ženklava
Miroslav Morava, Pavlínov
Alena Dreiseitlová, Paní Ostrava -Poruba
františek holub, Jablonec n.N.
Veronika Poulová, Pelhřimov
Ludmila Kovaříková, Náchod
Jarmila Maruchničová, Bruntál
Líba Olsson, Pensistka Bro
Pavel Hupka, Zeleneč
Andrea Tlukova , Pardubice
Jana Barnová, Ostrava-Poruba
Daniel Květoň, Kyšice
Marie Hruštincová, Sokolov
Monika Vítková, České Budějovice
Jana Fojtlová, Cheb
Dagmar Pátková, Ing. Praha 10
Jaroslava Šachová, Čerčany
Barbora Hamráková , Tetčice
Dana Burešová, PhDr. Praha 4
Marcela Zapletalová, Okr. Břeclav
Jaroslav Šach, Čerčany
Petr Matějka, Praha
Milan Jakl, Rychnov u Jablonce nad Nisou
Daniel Herman, Česká Třebová
Vlastislav Hroník, Postřekov
Miroslava Šubová, Újezd
Helena Dostálová, Ing Nymburk
Petra Nedzbalová Nedzbalová, Vitkov
Vlastislav IVIČIČ, Tršice
Tomáš Děrgel, Ing. Ostrava
Miroslava Štefečková, Šumperk
Jiří Sýkora, Sobčice 127 50801 Hořice
Tomáš Vendera, Vendera Kostomlaty pod Milešovkou
Jarmila Špeldová, PaedDr Litomyšl
Kateřina Narwová, Mgr. Kostomlaty pod Milešovkou
Jana Votavová, Ústí nad Labem
Renata Havlová, Ing. Praha 10
Michal Černý, Smržovka
Radek Vohradský, Praha
Josef Juza , B9
Alice Břešťanová, Dis Praha
Marta Ondroušková, Libňatov
Emile Hrabáková, Horní Bříza
Jaroslav Doleček, Ing. Trutnov
Ondrej Juríček, Ing. Město Albrechtice
Zdeňka Boudová, Plzeň
Iveta Paulóová, Nový Jičín
Jiří Rýpar, Kardašova Řečice
Ruzena Mejznarova, Vrchlabi
Zdeňka Benešová,
Miroslav Hrabák , Horní Bříza
Pavlína Valášková, Pecka
Zdenka Schuhova, Dolni Brezany
Jiří Kratochvíl, Hrádek nad Nisou
Roman Pavelka, Sobotín
Radovan Dlask, Milovice 3
Libuše Kaclová, Štěchovice
Jarmila Kolková, Ing. Olomouc
Jana Goreová, Praha a okolí
Ivana Matoulková, Stěžery
Brigitta Vildová, Česká Lípa
Ludmila Malenovská, Kroměříž
Marie Kobercová, MUDr. Praha
Renata Klicperová, Náchod
Věra Sojková , Ing. Brno
Blanka Takáčová, Kunětice
Miloš Bednář , Popůvky
Jana Jačjanská, Šumperk
Věra Dubšíková, Praha
Jan Koumal, Zelená Hora
Hana Švecová , Krasov
Miroslava Sawková, Ostrava
Hana Galatiková, Velke Bílovice
Věra Musilová, Dolní Bezděkov
Věra Pabištová , Praha
Radka Márová , Sedlec - Prčice
Jiřina Náprstková, Mgr Benátky nad Jizerou
Jana Ruzickova, Praha 10
Jan Hlavinka , České Budějovice
Milan Říha, Ing. Praha 6
Radim Vojkůvka, Nový Jičín
Lada Cvrčková, Březnice
Radek Kvasnička, Světlá Hora
Alena JIříková, Ing. Písek
Jiri Gotthard, Ing. Praha
Milan Kajínek Kajínek, Chotěboř
Věra Hrončeková , Kutná Hora
Maria Vaňková, Roudnice nad Labem
Marcela Kordova , Plzeň
Denisa Pelichovska, Praha
Pavel Hušák, Varnsdorf
Alois Michalec, Pohořelice
Jana Galuszkova, Havirov
Elisabeth Pelichovská, Praha 12
Vlastimil Musil, JUDr. Dolní Bezděkov
Pavel Hrnčíř, Vrchlabí
Ján Varga, Ing. Praha
Naděžda Voglová, Ing. Bílý Potok
Václav Bílek, Plasy
Marcela Vajdová, Šumperk
Marie Sajičová, Uničov
Radka Koželuhová , Plzeň
Radek Dvořák, Vrchlabí
Zdeňka Rotreklová , Bučovice
František Polák, Ing. Pardubice
Jaroslav Rotrekl, Bučovice
Věra Konířová, Mgr. Pardubice
Jiří Ptáček , Otmíče
Marek Vondráček, Praha
Vítězslav Strnad, RNDr. Havlíčkův Brod
Pavla Chvojová, Plzeň
Jan Svitalský, Miletín
petr ullmann, Včelakov
marie kytkova, vcelakov 108
Alenka Valová, Rožnov pod Radhoštěm
Jan Kadlec, pRAHA
Václav Krch, Ing. Praha 6
Jaroslav Řada , Pan Děčín
Miroslav Zeman, Ing. Vyškov
Ota Štych, Frýdek-Místek
marie kratochvílová , ČESKÁ KUBICE
jaroslav kratochvíl, Praha
Miroslava Eberlová, Plzeň
Zdeňka Vlachová, Mgr. Praha
Miroslav Chlebuš, Habartov
Václav Červinka, Ing. Zlín
Věra Šecová, Jaroměř
Martin Mikeš, Kladruby
Radka Pospisilova, Praha
Jan Krejsa, Praha 4
Radka Teušlova, Teušlova Karlovy Vary
Jana Vedralová, Praha 7
jaroslav HOLINGER, Telnice
Karel Tomášek, Nymburk
Pavel Martínek , Mgr. Praha
Miluše Srbková , Česká Lípa
Jaromír Lán, Ing Kutná Hora
Petr Mlýnský, Praha 6
Alice Seidlerová, Mrsklesy
Jiří Líček, Ostrava
Ivana Píhová, České Budějovice
Květa Hynková, Mgr. Tanvald
Zuzana Kačírková, Praha 2
Robert Drešl , pan Kunčice pod Ondřejníkem
Milada Bezděková, Mudr Kojetín
Jana Baronová, Brno
Karel Neuschl, Nový Jičín
Jana Horová, Ing. Plzeň
Karel Charvát, RNDr. Jinočany
Tomáš Lieven Diviš , Ing Praha 17
Květuše Řeháková , Bc. Teplice
Jaroslava Zlatohlávková, Vodňany
Pavel Rytina, Praha
Radovan Kejsar, Horní Stropnice
Petra Bonczková , Havirov
Miloš Vávrů, Brno 20
Eva Barcová , Rájec
Zdeněk Novák, - Milovice -Mladá
Ivo Gec, Vesin
Dagmar Gottwaldová, Ing Frýdek Místek
Miloslava Duzbábková, MSc. Rychnov nad Kněžnou
Věra Bouřová, Kladno
Jana Linhartová, Varnsdorf
Robert Kývala, DiS. Nový Jičín
Pavla Trnková, Čechy pod Kosířem
Radim Žamboch, Brno
Bernardína Romaňáková, Petřvald
Štěpánka Veberová, Železný Brod
martin marcikán, Kadaň
Dagmar Pášová, Praha
Miloslav Hahn, - Kyšice
Miloslav Hahn, - Kyšice 33001
Elena Jánská, Praha 6
ivana mašterová, Nové Město na Moravě
Věra Brynychová, Ústí nad Orlicí
Eliška Novotná, Praha
Taťána Kopuletá, Brno
Milena Kulíšková, Praha 12
Danuše Pichlová, Zákolany
Václav Němec, PhDr. Brno
Eva Holubová, Praha 6
Diana Kozelková, Slečna Albuquerque NM USA
Vojtěch Vagoun, Ing Ostrava
Tomáš Cibula, Dubňany
Zdeněk Franc, Turnov
Ivana Sulková, Brno
Vladimír Zikmund, Litoměřice
Petra Kovarikova, Černošice (okres Praha-západ)
Karel Roháček, RNDr. CSc. České Budějovice
Pavla Dvořáková, PhDr. Písek
Hana Abera, Písek
Milan Kaucký, Ing. Lysá nad Labem
Jana Válková, mgr. Praha
Ivana Kýčková, Jablonec nad Nisou
Tibor Lipták, ing Zhoř
Marie Fokt Křížková, Hromnice
Petra Höhlhubmerova , Znojmo
Jaroslav Jeslínek , Chotěšov
Lumír Valenta, Bojkovice
Lada Horešovská, Mgr. Praha 10
Petr Voslář, Brno-střed
Radovan Boudný, Ing. Jevíčko
Jiří Jíša, Nová Paka
Jarmila Floryčková, Mgr. Brno
Ludmila Maříková, Praha
Jiřina Šimánová, Chomutov
Milan T5asoň, Tovačov
Milan Morávek, MUDr Hradec Králové
Jiří Starý, Bc. Dobřív
Miroslav Baštinec, Rakov
Jaroslava Melicharová , Třemošnice
Petr Mikeska, Ing. Šumperk
Zdenka Kubíčková, Neplachovice
Martin Bolik, Hradec nad Moravicí
Petr Lačík , Bavory
Miloslav Křáp, Brandýs nad Labem
Milada Wollerova , Praha
Magda Šigutová, Ostrava
Pavel Knitl, JUDr. Brno
Tomáš Holata, Liberec
Monika Černá , Kamenný Újezd
Jiří Janda, Praha
Jolana Lucová, Mgr. Olomouc
Eva Lenská, Nové Strašecí
Bohuslava Schvarczova, Dubí
Iveta Burdová , MUDr. Písek
Šárka Havlíčková, Jablonec nad Nisou
Libuše Zmátlová, Chomutov
Marcela Matalová, Brno
Karla Černá , Tábor
Věra Galnorová, Liberec
Robert Galnor, Liberec
Jana Paldusová, Jablonec nad Nisou
Adéla Rabíková, Nýrsko
Monika Myslivečková, Liběšice u Žatce
Petr Smrček, Litvínov 3
Vladka Hampejskova, Ricany
Jiří Břinčil, Liberec
Jiří Plaček, Ryžoviště
Jitka Došková, Liberec
Jakub Jirásek, Lomnice
Eva Kvapilová, Ostrava
Dana Archalousová, Humpolec
Karel Urban, Veselí nad Lužnicí
Jitka Peková, Doc. Ing. CSc. Praha
Dana Hiláková, Plzeň
Hana Blechová, Mgr. Jilemnice
Dana Horká, Hrušovany nad Jevišovkou
Eva Vlachová, Praha 5
Oldřich Bures, Svitavy
Liběna Sequardtová, MgA Praha
Hana Marková, Klatovy
Miloš Pivnička, Pečky
Vaclav Jakoubek , Praha
Hana Malcová, Ing. Budisov nad Budisovkou
Hana Jílková , Kájov
Lenka Schneiderová, Studénka
Marie Šemberová, Řepčice / Litoměřice
Mojmír Čajka, Frýdek-Místek
Martina Fabianovà, Ostrava
Petr Štajger, Horní Bludovice
Andrea Nešvárová, Bor
Jiří Zadražil, Pardubice
Jindra Lebedová, Pňov Předhradí-Pňov
Jitka Pecharová, Vsetín
Josef Lebeda, Pňov Předhradí-Pňov
Milan Říha , Most
Igor Hausman, Ing. Ústí nad Labem
Karel Král, Pelhřimov
Dana Bláhová , Praha 6
František Richter, Kryry
pavel novák, mgr šternberk
Miloslav Kramný, MUDr. Jihlava
Marta Vejmanová, Tišice
Václav Vejman, Tišice
Alois Kupsa, Ing. Kounice
Dana Kantorová, Ostrava
Jana Beranová, Ing. Benešov
Marcela Buršíková, Ivančice
Jiří Šoun, Bílina
Igor Bychler, Mgr. Adamov
Ivana Bláhová, Žďár nad Sázavou 1
Věra Trmotová , Praha
Jan Gabel , Srbská Kamenice
Libuše Žebráková, Svijanský Újezd
Petr Hejný, Praha 10
Anna Hulová, Staříč
Jitka Gaudlová, Chomutov 4
Zdeněk Šalda, Ing. Lysá nad Labem
Pavla Švandová, Olomouc
Jiří Pešek , Bc Braníškov
Miloslava Hanušová, Praha 5
Kamila Pešková , Braníškov
Rudolf Markvart, ing. Kařez
Petr Fousek, Ing. Praha 4
Naděžda Schejbalová, Lanov
Lenka Štětinová, Příbram 7
Vlastimil Andrs, Karlovy Vary
Vaclav Hemala, Prostějov
Hana Paceltová, Velichov
Dana Bednaříková, Ing. Kyjov
Helena K. Freyová, Brandýs n.L.- Stará Boleslav
Andrea Frieda Prunerová, Plzeň
Jitka Vavrdová, Brno
Vítězslav Vavrda, Brno
Jana Rösner, Kraslice
Hana Martenová, Hájek u Ostrova
Radek Němec, Šardice
Petr Bednařík, Kyjov
Radomír Bednařík, Ing. Kyjov
Roman Hartman , Vlastenec Praha
Eva Limanovská, Česká Třebová
Karmela Strapczyková, Kraluoy nad Vltavou
Jaroslav Bajer , Brandýs nad Orlicí
Petr Němec, MgA. Sudice
René Adámek, Česká Lípa
Olga Janešová, Horažďovice
Světlana Kyseláková, Dačice
Vladimír Kafka, Roudnice nad Labem
Iveta Kodýmová , Teplice
Zuzana Tutterová, Mgr. České Budějovice
Roman Nejezchleba , Novosedly - Dívčice
Zdeněk Havala, Ing. olomouc
Marie Princová, Čelákovice
Stanislav Hanousek, Jilemnice
Petr Malínek, MUDr. Praha
Jarmila kocina, san diego Kalifornie U.S.A.
Marieta Chloubová, Plzeň
Dagmar Lacmanová, Ing. Praha 1
Vratislav Sochor, Unhošť
Veronika Komoňová, Bc. Budišov
dusan nechanicky, Smidary
Kateřina Kristová, Brno
Mario Molata, Ostrava
Viktor Kačer, Tišice
Jaroslav Hnátek, Ing. Mgr. Praha
Miloš Blažka, Lanškroun
František Šopko, RNDr. Praha
Viktor Houser , Trutnov
Božena Sysová , ..... Borač
Marta Havelková, Praha 4
Karel Synek, Ing Letovice
Hana Richtrová, Dlouhoňovice
Václava Horáková, Brno
Vladimír Mácha, Vratimov
Kateřina Roubalová, Praha
Helena Eiseltová Veselá, Hostivice
Zuzana Veselá, Úhonice
Eliška Jašková, Doksy
Jakub Jašek, Cvikov
Jitka Menclova , Praha 10
Alena Pilchová , Havířov
Bořivoj Dufek, Mgr Bystré
Alena Hintnausova, Ing. SLANY
Tomáš Lacina, Krupka
Vladislava Peckova, Paní Jirkov
Lenka Kusovská, PRAHA
Petr Eberle, Mgr Plzeň
Zdenka Kotačková , MUDr Hrubčice
Hana Netíková, Černčice
Jana Kristýna Burešová, Hlinsko
Eva Pořízková, Buková
Stanislav Zich, Ing. Liberec
Jiří Martinák, Uherský Brod
Tomáš Kulman, Ing. Praha
Lukáš Harcuba, Bc. Semily
Karel Kloud, Ing. Praha
Alena Dymáčková, Mgr. Vyškov
PAVEL LANGR, - Rychnov nad Kněžnou
Marie Wehrsingerová, Frýdek-Místek
Vladislav Jungmann, Ing. Ostrava
Emilie Slezáková , Jirny
Marie Němejcová, Plzeň
Václav Kopecký, Ing. Kočí
Jasna Procházková, Praha 5
Pavel Tezaur, Karlovy Vary
milan kocina, san diego kalifornie U.S.A.
Radka Bendová, Příbram
Jiří Mastík, MUDr Brno
Jiří Tresagel, Žamberk
Alena Březinová, Prostějov
Jan Bosák, Ing. Vícov
Marcela Belicová, Praha 5
Hana Langrová, Hořice v Podkrkonoší
Michaela Ochotnická, Brno
Jana Novackova, Mgr. Brno
Vladislav Kubát, Děčín
Marta Křížková , Tábor
šárka Vahalová, Milešovice
Andrea Cihlářová, Paní Petrovice u Karviné
Věra Břicháčková , Tábor
Iva Jakubcová, Ing. Smiřice
Dagmar Hládková, Varnsforf
Jana Sedláková, Praha 4
Marek Hodan , Neratovice
Andrea Málková, MUDr. Brno
Zdeněk Stoček, Pohořílky 8
Viorika Kloptsova, Zlaté Hory
Michael Klopec, Zlaté Hory
Jan Novotný, Ostrava
JIŘÍ CHVOJKA, KUBLOV
Katerina Kazilovska, Lázně Bohdaneč
Hana Horová, Hradec Králové
Josef Skřivánek, Liberec
Helena Lavická, Uherské Hradiště
Dagmar Balášová, Dobruška
Jiřina Jančarová, Městec Králové
Robert HUTLA, Ronov nad Doubravou
Jakub Lichnovský, JUDr. Ostrava
Dagmar Kuchtíčková , Litomyšl
Roman Cardal, Mgr, PhD Praha
Jiří Chamrada, Chuchelná
Jaroslava Řehořkova, Příbram
Jiří Bělohlávek , Praha
Drahomíra Tomaščinová, Mgr. Dobruška
Eva Egersdorfová, Ing. Praha 9
Věra Cvrčková, Mělník
Hana Vávrová, Teplice
Michal Chvorinov, Libušín
Irena Schmiedová, Praha
Stanislav Vacek, pan Hradec Králové
Jiří Toman , Cheb
Petra Červená, Hradec Králové
Milan Mičica, HRÁDEK NAD NISOU
Jaroslav Kotas, Plzeň
Martina Kočíí, Ing Praha
Petra Tchuřová , Rychvald
Jan Sochůrek, Rychnov nad Kněžnou
Miroslav Švanda, Litomyšl
Sandra Kaplanová, Litomyšl
Marie Oulická , Oulická Plzeň
Jana Holá, Plzeň
Jana Hořejší , České Budějovice
Jana Preučilova , Praha
Radek Smejkal , Svobodný občan Zliv
HELENA TĚTHALOVÁ, PLZEŇ
Ludmila Housovská , Ing. Brno
Vojtěch Kuthan, Krasna Lipa
Iveta Havelková, Tymákov
Dagmar Sejkorová, Bavorov
Jiří Prudil , Svitavy
Marie Johnová, Mgr. Olomouc
Eva Jeslínková, Stříbrná
Marie Petlachová, Uherský Brod
Jana Audyová, Lukovany
Pavel Vinklar, Kelč
Radek Slovák, Zlín
Hana Pudilova, Ing. Benesov
Vlasta Hoffmannová , Most
Ivana Linhartova, Mišovice
Jiří Svoboda, Ing. Náměšť nad Oslavou
Jaroslav Slepánek, Brno
Alena Pallová, Svitavy
Jana Sedláčková , Havřice u Uherského Brodu 347
Jiřina Mikulová , Ing. Olomouc
Darja Rácová, Plzeň
Monika Mikovčáková, Plzeň
Božena Urbanová, Jaroměř
Adam Linhart, Student Mišovice
Pavla Sahulková , Dis. Čáslav
Eva Rosenbergová, Košťálov
Hana Pluhařová, Ing. Těšovice
Alena Kruťová, Chomutov 1
Daniel Coufalík, Přerov
Petr Malý, Kostelec nad Orl
Roman Kučera, Ing. Frenštát p.R.
Václav Hlůže, Bysice
Pavel Škrobánek, Raduň
Patrik Báštěcký, Praha
Eva Boháčová, CESKY TESIN
Irena Hajzlerová, PhDr. Havířov
Petr Toupal, Srbice
Petr Lukáč , Ostrava
Lucie Smith, Mgr Dolní Těrlicko
Richard Chylík , Havířov
jiří Holan, Jablonec nad Nisou
Ivana Mráčková , Ústí nad Labem
Martin Vadovič, Karlovy Vary
Jana Šimončíková, Ing. Praha
Jindrich Pavlis, Neustupov - Záhoříčko
Luděk Pultar Pultar, Jaroměř
Jana Čermáková, České Budějovice
Alena Prouzová, Hradec Králové
Jiří Bílek, Bílek Praha 9
Petr Braun, P. Hradiště
Zdenka Kovalčíková, MUDr. Těrlicko
miroslav pítek, pan dolni kounice
Miloslava Konvalinkova , MUDr Měchenice
Zuzana Nováková, Pardubice
Jiří Lukeš, Liberec
Renata Pokorná , Jičín
Lenka Miskova , Jičín
Jiří Navrátil, Mgr Prostějov
Jaroslav Milata, Ing. Sviadnov
Jana Tmejova, Kurim
Jitka Hrubá, Praha
Martin Nový, České Budějovice
Zdeňka Hájková, Vysoké Mýto
Jarmila Trojanová, Mgr. Hodov
Ladislav Kantořík, Volduchy
Jaroslav Krejčí, Kadaň
Martina Krejčí , Kadaň
monika juliana pokorna, statenice
Edita Slunečková, Praha 6
Jiří Veselý, Cerhenice
Hana Vašková, Hejnice, Bílý Potok 39
Hana Šroubová, Bc. Plzeň
Maria Stránská, MUDr. Olomouc
Markéta Andělová, Ing Podbořany
Kateřina Hniličková, Mgr. Hranice
Radek Suchan , Bc. České Budějovice
Rita Štanderová, Náchod
Marie Kubaláková, Nové Hrady
Věra Vladyková , Poděbrady
Jana Linhartová, Nové Město nad Metují
Sandra Jourová, Třebíč
Helena Kučerová, Náchod
Hana Benčatová Krejčová, DiS Kájov, Český Krumlov
Jan Matys, Opočno
Eva Pospíšilová, Praha
Milan Vykoukal, Topolná
Jaroslav Richtr Richtr, Pardubický Kraj
Martina Podzimková, Libomyšl
Jan Krystýn, Havířov
Dagmar Janíková , Frýdek-Místek
Helena Šafránková, Milovice nad Labem 289 24
Metoděj Vojtěch Němec, Praha
Kateřina Marková, Ing. Praha
Lucie Budišová, Praha 4
Eva Černíková, Praha
Pavel Řezníček, Zlín
Libuše Kučerová, Meziboří
Šárka Hnátová , Klatovy
Martin Ledašil, Ing Praha
Martin Jodas, Ing Liberec
Karel Brandl, Sokolov
Milan Kajer, Třeboň
Petra Trojanová, Jirkov 1
Martin Rybář, Soběslav
Jaroslava Maršounová, Vlašim
Zdeňka Dukátová, Praha
Tomáš Rada, Chomutov
Vladimír Svátek, Jablonec nad Nisou
Jana Krestová , Ostrava
Monika Hobziková, Praha
Olga Schwarzerová, Ing. Olomouc
Miroslav Říha, Ledeč nad Sázavou
Růžena Ježerská , Mníšek pod Brdy
Alena Kameníková, Praha
Milan Ružička , Sojovice 256
David Kubesa, Kravaře
Michaela Kajerová, Mgr. Třeboň
Petr Šimek, Řetová
Eva Klačerová, Ing. Praha
Jana Franková, havířov
Anna Opatřilová, havířov
Lenka Nováková, Kladno
Josef Tichánek, Praha
LÍDA Krausova, Krausova Jičín
Veronika Matoušková, Klatovy
Jana Šmakalová, Baška
Josef Vrána, Znojmo
Renata Svátková, Ing Jablonec nad Nisou
Lenka Rosková , PhDr. Mojné
Marek Topinka, Strojetice
Tomáš Karban, Blansko
Renata Božovska , Lišov
lenka šufeislová , Brno
Veronika Turková, Hořice
Yvona Vonková, Modřice
Iveta Hurtová, Praha 4 - Podolí
Radomira Hnilicova, Mgr Gravenhurst
Miroslav Černý, Praha
Lubomír Němec , Ostrava
Eva Fialova, Olomouc
Jitka Vajnrajchová, Vyškov
Viera Strouhalová, Mgr. Praha
Oldřich Štantejský, Řetůvka
Zdeněk Minařík, Vlastějovice, Budčice
Michal Peitz, Ing Jílové u Prahy
Jan Vybíral, Vranovice
Jaroslava Nováčková, Dolní Kounice
Iva Nováková , Ústí nad Labem
Hana Roudenská, Duchcov
Radka Vítová, Dřetovice
Sarka Melen, Prague
Tomáš Anděl, Ing. Vyšehořovice
Veronika Novotná, Ing. Praha
Jaroslav Körner, Ing. Liberec
Marta Liptáková, Brno
Petr Durec, Žabčice
Kvëtuše Kubasová, Brandýs nad Orlicí
Zlatuse Kozakova, Kozakova Olomouc
Jitka Nacházelova, Prysk
Eva Hříbková , Mgr. Praha
Zita Nielsen, ing Kamenný Přívoz
Miluše Dimitrovová, Karlovy Vary
Rudolf Nováček, Ivančice
Hana Prochazkova, Bc. Teplice
Eva Barthová, Staňkovice u Žatce
Jan Heller, Ing. Pěnčín
zdenka altmanová, ing. Praha 4 Libuš
Renata Hrdličková , Praha 5
Jiří Holeček , pan praha
Yvette Demartini, Praha
Josef Buryánek , Roztoky u Jilemnice
Vera Turkova, Hirice v Podkr.
Helena Hubená, Dvůr králové
Zdeňka Vávrová, Pardubice V
Monika Sýkorová , Palkovice
Zdeněk Sedláček, dvůr králové nad labem
Jan Polách, Palkovice
Šárka Runtová , Praha
Magda Pýchová, Ing. Velké Přítočno
Jindra Kotrbová, Tanvald
Jan Kučera, MVDr. Prostějov
Zuzana Zemanová, Blatná
Otto Jarolímek, RNDr., CSc. Turnov
Miko Zdeněk , Ústí nad Labem
Ludmila Szurmanová, Třinec
Evžen Nevečeřal, Děčín
ALENA MARTÍNKOVÁ, BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM JOSEFOV 11
Drahomíra Hebrová, Plzeň
Jiří Švanda, MUDr. Dolní Dunajovice
Ivana Buderová, Ostřešany
Ivana Pekárková, Mgr. Bernartice u Trutnova
Zdeněk Vojtek, Napajedla
Olga Pavlíková, Ing. Chvalnov-Lísky
Petr Nesládek, Štětí
Petr Hron, Příbram
Yvona Válková, Mgr. Praha 10
Hana Pacalová, MUDr Třebíč
Monika Walicová, Hrádek
Vojtěch Plesník, Ing. Vimperk
Lenka Formanek, Praha 10
Marie Půčková, Brno
Antonín Špaček, Ing. Nedvědice
Jana Soukupová, Dobruška
Petr Polák, Pan Milín
Monika Hušková, MUDr. Plzeň
Čestmír Podzimný, Bruntál
Marta Tmějová, MUDr. Hradec Králové
Dalibor Rakous, Mgr. Praha
Libor Filák, Zlín
Jiří Stojaník, Mgr. Olomouc
Jarmila Ševčíková, MUDr. ÚSTÍN
Eva Volková, Brno
Vladimira Schumacher, ÚSTÍ NAD LABEM
Marie Ječmenová, Klokočná
Stanislav Prosol, důchodce Chomutov
Tomas Novotny, Hradec Kralove
Petr Hrubý, Opava
Vít Mareš, Třebotov
Václav Podzimek, ing. Liberec 6
Pavel Hrdina , Šumperk
Dana Nosková, Háj u Duchcova
Miroslav LUKÁŠ, PLANDRY
Miroslava Veselá, paní Pardubice
Tomáš Hirsch, Ing. Brno
Ivana Novotná, Ostrava
Jaroslav Hamáček, Bc. Vimperk
Jana Mrázková, Osvračín
Jiří Mrázek, Osvračín
Marie Janová, Bc. Děčín
Věra Kloučková, Hradec Králové
Vlasta Lupačová, Praha 15
Dagmar Celbová, České Budějovice
Bára Mareková, Hluboká n. Vlt.
Daniel Schulz Schulz, Olomouc
Hana Stránská, PaedDr Kralupy nad Vltavou
Lenka Hupková, Kralupy nad Vlt.
Jarmila Matějková , Sedlec
Libuše Michalčíková, Zábřeh
Edita Hašová, Náchod
Hele Myšková, Mgr. Žďár nad Sázavou
Jarmila Baranowská, Znojmo
Vlastimil Forst, Ing Žďár nad Sázavou
Tomáš Paszek, Třinec
Pavla Kohútová, Plzeň
Vladimír Kynčl , Liberec
Lucie Chalankova, Vsetín
Zlata Poseltova, Praha
věra tana kuchtová, nova ves u bakova nad jizerou
Božena Jasná, Hradec Králové
Martin Straka , Praha
Iva Hladíková, Pardubice
Vladimír Hladík, Pardubice
Monika Jirková, Jaroměř
Zuzana Denková, Čechovice, velký Týnec 78372
Jiří Poselt , Praha 9
Ladislav Vrba, Praha
Věra Maděrová, Turnov
Jan Pokorný, Ing. Turnov
Jan Pokorný, Ing. Turnov
Věra Matějková, Turnov
David Hloušek, Náchod
Martin Lochovský, Hořice
Hana Středová, Trutnov
Dušan Soboz, Brno
František Malý, Česká Lípa
Eva Poláková, Lažany
Iva Janečková, Sušice
Zdeněk Svoboda, Turnov
Aleš Mádr, Horní Jelení
Jan Ralik, CESKE LIBCHAVY
Petr Šonský, Turnov
Táňa Březinová, Zlín
Libuše Tomková, Statenice (okr. Praha-západ)
Kateřina Kollárová, Plzeň
Kvéta Čechová, Praha
Olga Masárová, Praha
Alena Matoušková, Bělá Nad Radbuzou
Aneta Tylšarová, Bc. Olomouc
Miloslav Tylšar, Olomouc
Marie Schindlerová, Šternberk
Jiří Pavlečka, Kateřinice 74 Ratiboř u Vsetína
Lenka Tylšarová , Olomouc
Veronika Šulcová, Jesenice u Prahy
Milan Prucha, Jablonec nad Nisou
Věra Backová, Dolní Kounice
Petr Vodička, Dolní Kounice
Aleš Loprais, Frenštát pod Radošťěm
Stanislava Nováková , Povrly
Stanislava Nováková , Povrly
Zdeňka Pšeničková, KAMENICE
Ivana Řeznikova, Liberec VI-Rochlice (okres Liberec)
Jana Lukášková, Harrachov
Jiří Kotyza, Červený Kostelec
Kateřina Jirková, BcA. Jaroměř
Eva Bystřická, Plzeň
Josef Matlas, Týniště nad Orlicí
Alena Pavlíčková, Prušánky
Jaroslav Nedvěd , Varnsdorf
Alexandr Polák, Ing. Brno
Blahoslava Forštová, Teplice v Čechách
Hana Češková , Česká Lípa
Petr Zelenay, Bor
Milan Duffek, Hodonín
Petr Pelíšek , Mgr. Svitavy
Pavlína Gondeková, Světlá Hora 399
Ivan Wolek, České Budějovice
Roman Krajíček, Suchdol
Miloš Rous, Sebuzín
Lenka Vlachová, Adamov
Hana Hrabalíková, Ing. Zlín
Michaela Veselská, Ing. Praha
Šárka Peterková, Louny
Dana Bernklauová , Dobřany
Hana Strnadelová , Brno
Jiří Fleissig, Radslavice
Věra Michalcová , 37304 Chrášťany, 105
Ivana Němcová, Olomouc
Zdeněk Novotný, Ing. Náměšť nad Osl.
Alice Poppová, Plzeň
Alexandra Veverková, Hradec Králové
Maria Hábová , Mikulov
Jaroslava Menhartová , Třeboň
Iva Guňková , Ostrava
Vladimír Štěpán , Ing. Frýdlant nad Ostravicí
Jaromíra Stínilová, Mgr. Jílové
Lzbomír Brusch, Chomutov
Anna Bartošová, Velké Meziříčí
Pavel Vrána, Praha
Danuše Sajašová , Opava
Jaromír Sajaš , Opava
Jaroslav Matějka, Modřice
Filip Freeman, Praha 7
Milan Skalický, Lažany
Václav Petr, RNDr. Praha 10
Irena Drábková, Praha 10
Milada Sýkorová, Mgr. Příbram
Pavla Janků, Hradec Králové
Jana Pusmanova, Jablonec n. Nisou
Karel Oliva, Hradec Králové
Teresa Dundrova, Praha
Lubomír Bittner, Nový Jičín
Pavel Turek, žIROVNICE
Petr Kudža, Chodov
Zdeňka Kožinová , Třebíč
Marie Nedvídková, Praha
Jiří Miroš, Ing. Zlín
Milan Metzl, Bc. Zlin
Pavel Stráský, Brno
Adéla Roudnická, Jablonné v Podještědí
Petr Smrž, Ing Brno
Jiří Čvančara, Mgr. Praha
Vladimír Tvrdoň, Uherské Hradiště
Lenka Jirkovská, Praha
Magda Preising, Zellingen Německo
Milan Jandáček, Nové Město nad Metují
Hana Jandáčková, Nové Město nad Metují
Eva Aliová, ing. Buštěhrad (Kladno)
Karel Jelínek, Slavkov u Brna
Eva Hůlová, Nová Ves pod Pleší
Lucie Hantáková, Ing., DiS. Praha 9
Ludmila Vrbíková, Třebíf
Robert Hons, Mgr. Praha 1
Libor Čihák, Nejdek
Jana Mžourková, Praha
Macháček František , důchodce Nové Město na Moravě
Ivan Gibala, RNDr. Drnovice, okr. Vyškov
Jana Baťková, Plzeň
Václav Bláha, bez Semily
Pavla Jirásková, Medonosy Nové Osinalice 8
Pavel Macků, Plzeň
Zdeňka Černá, Litoměřice
Eva Brůžičková, Domažlice
Radka Carbolová, Luková
Bohuslav Král, Ing. Poděbrady
Radana Dvořáčková, Ing. Praha
Miluška Vajnerová, Praha 2
Jaromír Pecháček , Letovice
Květa Hromková, Havířov 1
Dagmar Kuthanová, Mgr. Plzeň
Jitka Kriegelstein , Třebotov
Ivana Klimešová, Jablonné v Podještědí
Jan Dostál, Pardubice
Eva Feyfarová, Mgr. CHRUDIM
Vladimír Feyfar, Chrudim
Dagmar Brejchová , Předotice 8
Stanislav Trögler, Písečná 454/7. Praha 8 - Troja
Drahomír Suchánek , Ing. Brno
Linda Peksová, Praha
MARIE KUNOVSKÁ, HRANICE
.ilos Rehak, Dvur kralove
Jiří Oplatek, Ing Zubří 756 54
Mária Popovičová, Praha
Jan Krásný, Praha
Miloš Novák, Rudolfov-Hlinsko
Hana Babicová, Stříbro
Marie Wolfová, Ostrava Poruba
Vlasta Doležalová, Bruěperk
Daniela Mandová, Praha 3
František Vopěnka, Náchod (okr. Náchod)
Ivana Tancerová, Praha 10
Lukáš Piršel, Svetice
Jaroslav Kovář, Nove Mesto nad Metuji
Františka Berková, 69611 Mutěnice, Masarykova 200
Martin Kryštof, Vážany
Ludmila Kubíková, Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 7
Zdeněk Kotyza, Šardice
Jaroslav Němec, Ing. Pardubice
Květoslava Mrkvičkova, Orel
Alexandr Peršín, Straž pod Ralskem
Radka Středová, Ing. Hradec Králové
Michal Bořek, Plzeň
Jaroslava Pastejříková, Kladno
Lenka Baselová, Břidličná
Jiří Horák , Záryby
Jaroslav Kropáček, Ing. Litvínov
Eva Šeborová, Ing. Praha
Viliam Frais, Městečko Trnávka
Vladimíra Fišerová, Most 1
Jan Krajčo, Most 1
Kateřina Řehová , Ostrava
Lenka Krausova, Bečov nad Teplou
Zdeněk Pavelka, Ing. Pardubice
Vera Čejkova, České Budějovice
Hana Pátková, Mariánské Lázně


Podpisů celkem: 6034 Podpisů zveřejněných: 4268



    

     

Vysílání Národního proudu – Pozvánka na shromáždění 8.5. za navrácení korunovačního kříže

 

Hovory Národního proudu – Petr Bahník – I. část

 

Hovory Národního proudu – Daniela Šenarová

 

Výzva za navrácení korunovačního kříže

 

Hovory Národního proudu – Jan Buzek

 

Vysílání Národního proudu 22. 3. 2024

 

Hovory Národního proudu – Pepa Nos

 

Stávkový výbor


#narodniproud